Kim jest?

Radosław Majdan - polski Beckham. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Patrycja | dnia: 26-01-2020 | skomentuj

Radosław Majdan - polski Beckham. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Oceń


Radosław Majdan w różnych kręgach jest znany z czegoś innego. Jest znanym piłkarzem, biznesmenem, a także mężem pięknej Małgorzaty Rozenek-Majdan. Kim tak naprawdę jest Radek Majdan?

Wszystko o: Radosław Majdan

Data i miejsce urodzenia: 10 maja 1972, Szczecin
Zawód: piłkarz, biznesmen
Partnerka: Sylwia Koperkiewicz (1998; rozwód), Dorota Rabczewska (2005-2008; rozwód), Małgorzata Rozenek (żona od 2016 - obecnie)
Dzieci: spodziewa się pierwszego dziecka
Wzrost: 185 cm
Waga: ok. 82 kg
Instagram: @r_majdan

Kariera sportowa

Rozpoczynał ją w szczecińskim klubie – w drużynie juniorskiej Pogoni Szczecin. Do pierwszej drużyny trafił w 1989 roku, a w ekstraklasie w sezonie 1992/1993. Przez wiele sezonów był podstawowym bramkarzem w Ruchu Chorzów. Największym osiągnięciem w tym czasie było zdobycie wicemistrzostwa Polski w 2001 roku.
W tym też roku przeszedł do klubu tureckiej Superligi Goztepe Izmir. Póxniej odszedł do PAOK-u Saloniki. Występował również w Bursaspor, FC Aszdod, a także w Wiśle Kraków. W 2006 roku podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin, a w 2007 roku – z Polonią Warszawa. W 2010 roku zakończył karierę i został rzecznikiem klubu Polonia Warszawa.
W lipcu 2019 roku poinformował, że wraca do działalności sportowej – przyjął propozycję zostania bramkarzem klubu Śląsk Wrocław Blind Football.

  Zobacz także  

Działalność pozasportowa

Wystąpił w wielu magazynach, na okładkach, a także reklamował włoską markę „Tonino Laborghini”. 10 maja 2012 roku ukazała się jego biografia - „Pierwsza połowa”. Książkę zadedykował swojej ówczesnej partnerce – Annie Prus.
Pojawił się gościnnie w kilku odcinkach „Bar”, „Mamy cię!” czy „Mój pierwszy raz”. Był uczestnikiem programów rozrywkowych m.in. „Taniec z gwiazdami”, „Azja Express” czy „Iron Majdan”. Wystąpił gościnnie w kilku teledyskach.
Jest współzałożycielem fundacji mającej na celu poprawę infrastruktury sportowej w Szczecinie. Był współwłaścicielem lokalu „Planet Rock Pub”.
W 2011 roku stworzył własną linię perfum „Vabun”.

Życie prywatne

Ma starszą siostrę Katarzynę i młodszego brata Cezarego. Ich ojciec był marynarzem.
20 czerwca 1998 roku poślubił projektantkę mody – Sylwię Koperkiewicz. W latach 2005-2008 był mężem Doroty „Dody” Rabczewskiej. W 2012 roku był w nieformalnym związku z Anną Prus. W 2016 roku ożenił się z prezenterką telewizyjną – Małgorzatą Rozenek, z którą był od 2013 roku. W 2019 roku poinformowali, wraz z żoną, że spodziewają się swojego pierwszego, wspólnego, dziecka.
Dodaj komentarzArtykuły powiązane