Pracowita!

Małgorzata Rozenek napisała poradnik dla przyszłych mam!

Patrycja | dnia: 22-04-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek napisała poradnik dla przyszłych mam!

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek jest obecnie pochłonięta w stu procentach faktem, że niebawem na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem. Szczęśliwa mama chętnie relacjonuje na Instagramie swoją ciążę. Jak się okazuje – postanowiła nawet pójść o krok dalej. Że Rozenek jest uzdolniona wszechstronnie wiadomo nie od dzisiaj. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że pokusi się ona o… napisanie poradnika dla mam. Jak widać – Małgorzata nie próżnowała podczas izolacji i postanowiła wykorzystać ten czas maksymalnie jak się dało. 

Małgorzata Rozenek wydała poradnik dla mam

Mimo, że niedawno para była w SPA pod Ostródą, a także zmieniła lokalizację i obecnie przebywa nad morzem – to nie był dla Gosi Rozenek czas na odpoczynek. Gwiazda, jak sama zdradziła, miała sporo pracy. Jak się okazuje – całą swoją moc włożyła w dokończenie prac nad poradnikiem „Świadoma mama”. Na swoim Instagramie poinformowała o tym fakcie jej fanów: 

Kochani, te kilka ostatnich tygodni, choć w całkowitej izolacji były dla mnie bardzo pracowite, bo mogłam skupić się na dokończeniu prac nad… moim najnowszym poradnikiem "Świadoma mama"

Celebrytka uznała, że będzie to „kompendium wiedzy dla rodziców”. Podkreśliła również, że książka powstała we współpracy ze specjalistami – dlatego warto się w nią zaopatrzyć: 

Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne. Nawet jeśli jest to kolejny raz, gdy stajemy w obliczu pojawienia się na świecie małego człowieka. Dlatego chciałam, żeby mój poradnik "Świadoma mama" był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem

 

  Zobacz także  

Rozenek podkreśliła także, że sama wiele nauczyła się o ciąży. Napisała także o tym, że jest z siebie bardzo dumna, ponieważ praca podczas pandemii nie była najłatwiejsza: 

Pracując przy "Świadomej mamie", sama dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które okazały się dla mnie pomocne. Mam nadzieję, że Wam też się przydadzą. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że choć obecne warunki są mało sprzyjające do pracy, udało nam się z wydawnictwem stworzyć dla Was tę książkę. Praca nad nią była dla mnie szczególnie przyjemna.

Przypominamy, że to nie jest pierwsza książka Rozenek. Niedawno wydała ona książkę o in vitro, a na swoim koncie ma również poradniki o tym, jak prowadzić perfekcyjny dom. Co jak co, ale ma również wiedzę o ciąży – w końcu nie jest to pierwszy raz, gdy nosi dziecko pod sercem. „Perfekcyjna” ma również dwójkę synów ze związku z Jackiem Rozenkiem: Stanisława i Tadeusza. 

Kupicie jej nową książkę? 

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, ? ?te kilka ostatnich tygodni choć w całkowitej izolacji były dla mnie bardzo pracowite, bo mogłam skupić się na dokończeniu prac nad... moim najnowszym poradnikiem „Świadoma mama”. ??Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu rodziców. Szczególnie w dzisiejszej sytuacji, która wymaga od nas konkretnych działań i podejścia dla tak niezwykłego wydarzenia. Przez ostatnich kilka miesięcy otrzymywałam od Was wiele pytań i próśb o rady dotyczące dziewięciu miesięcy, które są zarówno magiczne, jak i pełne obaw i strachu. To normalne. Nawet jeśli jest to kolejny raz, gdy stajemy w obliczu pojawienia się na świecie małego człowieka. Dlatego chciałam, żeby mój poradnik „Świadoma mama” był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem. Pracując przy „Świadomej mamie” sama dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, które okazały się dla mnie pomocne. Mam nadzieję, że Wam też się przydadzą. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że choć obecne warunki są mało sprzyjające do pracy, udało nam się z wydawnictwem stworzyć dla Was tę książkę.? Praca nad nią była dla mnie szczególnie przyjemna ?‍♀️??

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
Dodaj komentarzArtykuły powiązane