Gratulacje!

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Znamy imię dziecka!

Patrycja | dnia: 10-06-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Znamy imię dziecka!

AKPA

Oceń


Na tę informację czekali wszyscy od wielu tygodni. Przedłużający się termin porodu był zapewne bardzo uciążliwy dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, a przyszły tata nie mógł już doczekać się, aż weźmie w ręce swoje upragnione dziecko. I stało się. 10 czerwca przyszło na świat pierwsze, wspólne dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek urodziła 

Najbardziej wyczekiwane dziecko w Polsce pojawiło się już na świecie. Małgorzata Rozenek urodziła swojego trzeciego syna, a tym samym wydała na świat pierwsze dziecko Radosława Majdana. 

 

  Zobacz także  

Przypomnijmy, że od początku wszyscy interesowali się żywo ciążą gwiazdy. O wspólne dziecko celebryci starali się od trzech lat i za każdym razem coś nie wychodziło. Przez ten czas Rozenek-Majdan starała się „odczarować” temat in-vitro i bardzo się w tej kwestii udzielała. Aż w końcu, kiedy prawie traciła nadzieję, udało jej się zajść w ciążę. Poinformowała o tym w grudniu 2019 roku. Od tego czasu wszyscy czekali na rozwiązanie. Ostatnie tygodnie jednak wydawały się bardzo długie - jednak Rozenek spędziła je z rodziną, wyprawiła urodziny swoim synom, a nawet zdążyła odpocząć w SPA. 

Jako pierwszy zdjęciem synka pochwalił się Radosław Majdan, który napisał również jak nazywa się malec: 

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuję już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO

Gratulujemy narodzin syna!
Dodaj komentarzArtykuły powiązane