O co chodzi?

Małgorzata Rozenek ogłosiła nietypowy konkurs. Można wygrać 100 tys. złotych! Jest jednak pewien haczyk

Marta | dnia: 04-11-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek ogłosiła nietypowy konkurs. Można wygrać 100 tys. złotych! Jest jednak pewien haczyk

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek w ostatnich dniach wzbudziła niemałe zamieszanie. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak za pomocą specjalnego aparatu wybiela sobie zęby. Post celebrytki od razu wywołał komentarze internautów twierdzących, że żona Radosława Majdana nie potrzebuje wybielania zębów, jako że ich zdaniem ma zrobione licówki. Celebrytka jednak z dystansem oraz humorem podeszła do opinii internetowych hejterów i postanowiła ich zaskoczyć konkursem, jakiego jeszcze nie było.

  Zobacz także  

Małgorzata Rozenek ogłosiła konkurs, w którym można wygrać pokaźną sumę pieniędzy – aż 100 tysięcy złotych. Zostaną one jednak przekazane na cele charytatywne.

Gdzie jest haczyk?

Celebrytka o zorganizowanym przez siebie konkursie poinformowała na Instagramie. W swoim wpisie z przekąsem zauważyła, że wielu internautów zdaje się lepiej od niej znać stan jej uzębienia. W jej ogłoszeniu możemy przeczytać:

Uwaga! Konkurs!! Wyzwanie raczej. Mam tu na profilu bardzo dużo dentystów amatorów i nie tylko (podobno), którzy, tylko patrząc na zdjęcia wiedzą wszystko o moim uzębieniu. Otóż zróbmy razem coś dobrego, wielkiego, bądźmy hojni. Załóżmy się o duże pieniądze na cele charytatywne - zwycięzca wskazuje fundacje.

W kolejnej części swojego posta określiła zasady konkursu. Okazuje się, że jest w nich pewien haczyk, który może mocno zniechęcić niektóre osoby do podjęcia rzuconego wyzwania. Przegrany będzie musiał bowiem… osobiście wpłacić 100 tys. złotych na wybraną przez Rozenek organizację charytatywną:

Jeżeli ktoś udowodni, że mam licówki (z przyjemnością poddam się badaniu) to ja przekaże; ile? 100 tyś? Na cele charytatywne, ale jeżeli to ja udowodnię inaczej, to ta osoba, która podjęła wyzwanie wpłaci tę kwotę na wskazaną przeze mnie organizacje pożytku publicznego. To co?! Jacyś chętni?

Na koniec Małgorzata Rozenek żartobliwie dodała, że dodatkowo oferuje milion złotych za udowodnienie, że jest starsza, niż sama podaje. Trzeba przyznać, że gra toczy się o naprawdę dużą stawkę. Myślicie, że znajdą się śmiałkowie, którzy będą mieli na tyle odwagi i oszczędności, by wziąć udział w tym ryzykownym konkursie?

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

Uwaga❗️Konkurs ‼️Wyzwanie raczej? mam tu na profilu bardzo dużo dentystów amatorów i nie tylko (podobno) ? którzy, tylko patrząc na zdjęcia ? wiedzą wszystko o moim uzębieniu ? otóż zróbmy razem coś dobrego, wielkiego, bądźmy hojni ? załóżmy się o duże pieniądze na cele charytatywne? zwycięzca wskazuje fundacje ? proste zasady: ? jeżeli ktoś udowodni, że mam licówki (z przyjemnością poddam się badaniu?) to ja przekaże; ile? 100 tyś? Na cele charytatywne ? ale jeżeli to ja udowodnię inaczej, to ta osoba, która podjęła wyzwanie wpłaci tę kwotę na wskazaną przeze mnie organizacje pożytku publicznego ? to co?! Jacyś chętni? ? ? ? przypominam, że jeszcze ciągle na stole jest milion złotych, za udowodnienie, że mam więcej lat niż sama podaje ? kochani prawdziwe złote rozdanie ?? I jak zawsze, do wszystkich MIŁEGO DNIA Pyszczki moje kochane ???

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
Dodaj komentarzArtykuły powiązane