Poprosiła obserwatorów o poradę

Małgorzata Rozenek podzieliła się z obserwatorami swoimi obawami o poród w obecnych czasach

Patrycja | dnia: 21-04-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek podzieliła się z obserwatorami swoimi obawami o poród w obecnych czasach

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. O wspólnego potomka starali się kilka lat, aż w końcu się udało. Dziecko przyjdzie na świat już niebawem. Rozenek jest jednak naprawdę zmartwiona – będzie bowiem rodziła w całkiem nowej, nie do końca bezpiecznej, rzeczywistości. To coś, co spędza jej sen z powiek. Postanowiła podzielić się swoimi obawami z obserwatorkami na Instagramie. 

 

  Zobacz także  

Małgorzata Rozenek szykuje się do porodu

Na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w białej, obcisłej sukience, która idealnie podkreśla jej ciążowy brzuszek. Pod zdjęciem gwiazda postanowiła opowiedzieć o swoich objawach, które związane są z porodem w dzisiejszych czasach. Poprosiła fanki o podzielenie się doświadczeniami w tej kwestii: 

Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału. I choć to już mój trzeci finał, to nadal czuję strach i podekscytowanie. Nie ukrywam też, że boję się porodu w tej nowej rzeczywistości. Czy są tu Mamy, który rodziły w koronaerze? Powiedzcie proszę, jak to teraz wygląda? Może niepotrzebnie panikuję? Moc pozytywnej energii Wam wysyłam.

Całe szczęście – obserwatorki nie zawiodły swojej idolki. Chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami w kwestii porodu w ostatnim czasie. 

Mamy nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży. A my życzymy szczęśliwego rozwiązania! 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane