"Trzeba było się żenić"

Jacek Rozenek opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

Patrycja | dnia: 27-06-2020 | skomentuj

Jacek Rozenek opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

AKPA

Oceń


Jacek Rozenek jest popularnym i cenionym aktorem - ludzie uwielbiają jego głos i role, w które się wcielał. Nie ma jednak szczęścia w miłości, ponieważ jest dwukrotnym rozwodnikiem. Co więcej - jego związki nieformalne, na przykład z Roksaną Gąską, również się nie udały. W wywiadzie dla programu „Pytanie na śniadanie” postanowił odnieść się do swoich małżeństw. Po raz pierwszy powiedział więcej o swojej nieżyjącej żonie. 

Jacek Rozenek o małżeństwach 

Aktor i Katarzyna Litwiniak wzięli ślub jeszcze jako bardzo młodzi ludzie. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Doczekali się jednak syna Adriana. Katarzyna Litwiniak zmarła w kwietniu tego roku z powodu raka piersi. Z chorobą walczyła przez cztery lata. 

 

  Zobacz także  

Mimo rozwodu Jacek i Katarzyna utrzymywali dobre stosunki. Aktor opowiedział jednak, że ich ślub odbył się z powodu presji społecznej: 

Nastrój był taki, że trzeba było się żenić. Teraz to się zmieniło

Dodał również, że wtedy nie był do końca gotowy na ślub: 

Pierwszy rozwód był, gdy byłem bardzo młody. Trochę za młody, więc on nastąpił dwa lata po ślubie 

W dalszej części wywiadu wyznał, że jego związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan był bardziej świadomy. Dlatego właśnie jego małżeństwo przetrwało dłużej: 

W trakcie drugiego rozwodu byłem już bardzo dojrzałym człowiekiem. To było po 10 latach małżeństwa.

Z drugą żoną - Małgorzatą Rozenek-Majdan rozstał się w 2012 roku, a do rozwodu doszło rok później. Para ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Dzisiaj oboje ze względu na swoje dzieci utrzymują dobry kontakt, a w mediach opowiadają o sobie w samych superlatywach. 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane