Kolejna gwiazda padła ofiarą oszustów

Ewa Wachowicz ostrzega przed fałszywymi reklamami z jej wizerunkiem

Redakcja PinkWall | 26-06-2020 | skomentuj

Ewa Wachowicz ostrzega przed fałszywymi reklamami z jej wizerunkiem

AKPA

Oceń


Coraz częściej różni ludzie wykorzystują wizerunki celebrytów do reklamowania swoich produktów. Takich podejrzanych reklam jest coraz więcej, a ich ofiarą padły już m.in. Martyna Wojciechowska, Monika Zamachowska, a teraz również Ewa Wachowicz. Oszuści doskonale wiedzą, jak naciągnąć potencjalnych klientów na zakup szemranych produktów - stąd właśnie takie działania. Ewa Wachowicz nie zamierza jednak tak po prostu tego zostawić. 

Ewa Wachowicz przestrzega przed naciągaczami 

Kolejną ofiarą marki produkującej preparaty, które rzekomo miałyby pomóc schudnąć, padła Ewa Wachowicz. Z treści reklamy wynika, że dzięki produktom tej marki Ewa Wachowicz pozbyła się dodatkowych kilogramów. Wiarygodności miały dodać zdjęcia prezenterki. Wachowicz ostrzega, aby nikt nie dał się nabrać. 

 

  Zobacz także  


Była Miss Polonia na swoim Instagramie przestrzegła przed korzystaniem z takich preparatów, a także jasno powiedziała - nigdy czegoś takiego nie reklamowała. Pod postem napisała: 

W internecie pojawiła się fala fałszywych newsów i reklam z moim zdjęciem i niewiadomego pochodzenia środkami na odchudzanie! To oszustwo. Nie wierzcie w te reklamy, nie kupujcie tego. To niewiadomego pochodzenia środki o niesprawdzonym składzie! Nie wiadomo, jak szkodliwy wpływ mogą mieć na zdrowie! 

Jednocześnie podkreśliła, że nie ma nic wspólnego z żadnymi środkami na odchudzanie. Podkreśliła, że jej figura to zasługa zdrowej diety i aktywności fizycznej: 

Od zawsze w swoich programach, książkach, wywiadach promuję tylko zdrowy tryb życia, dobrze zbilansowane posiłki i ruch, aktywność fizyczną. To dla mnie jedyna droga do zdrowia i pięknej sylwetki! 

Wyjaśniła, że od kilku tygodni walczy z fałszywymi reklamami. Podziękowała również fanom, którzy zgłaszają takie reklamy. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

‼️‼️‼️‼️UWAGA ‼️‼️‼️‼️ ‼️‼️‼️FAŁSZYWE NEWSY I REKLAMY‼️‼️‼️‼️ W internecie pojawiła się fala fałszywych newsów i reklam z moim zdjęciem i niewiadomego pochodzenia środkami na odchudzanie! TO OSZUSTWO‼️‼️‼️ NIE WIERZCIE W TE REKLAMY‼️‼️‼️ NIE REKLAMUJĘ ŻADNYCH ŚRODKÓW NA ODCHUDZANIE‼️‼️‼️ NIE KUPUJCIE TEGO‼️‼️ To niewiadomego pochodzenia środki o niesprawdzonym składzie! Nie wiadomo, jak szkodliwy wpływ mogą mieć na zdrowie! Od kilku tygodni znów walczymy z blokowaniem tych reklam, bezprawnie wykorzystujących mój wizerunek! PAMIĘTAJCIE! PROMUJĘ TYLKO ZDROWE ODŻYWIANIE I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ! Od zawsze w swoich programach, książkach, wywiadach promuję tylko zdrowy tryb życia, dobrze zbilansowane posiłki i ruch, aktywność fizyczną. To dla mnie jedyna droga do zdrowia i pięknej sylwetki! Dziękuję Wszystkim, którzy wraz ze mną blokują te fałszywe reklamy w internecie i dają mi znać o kolejnych fałszerstwach. Ewa Wachowicz

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)
Dodaj komentarz