Wspomina dobre czasy

Jak się czuje Adam Małysz, który niedawno otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa?

Redakcja PinkWall | 26-06-2020 | skomentuj

Jak się czuje Adam Małysz, który niedawno otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa?

AKPA

Oceń


Niedawno pisaliśmy o tym, że Adam Małysz ogłosił, że jest zakażony koronawirusem. Na szczęście skoczek swoją chorobę przechodzi bezobjawowo. Przestrzegł swoich fanów, aby o siebie dbali i uważali, bo zagrożenie jest realne. Teraz postanowił zdradzić, jak się czuje, a także co robi podczas kwarantanny. Chociaż zdjęcie może mylić - były skoczek podchodzi do sprawy bardzo poważnie i przestrzega wszystkich nakazów. 

  Zobacz także  


Jak się czuje Adam Małysz? 

Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie na quadzie - można by więc pomyśleć, że były skoczek ma się lepiej i zakończył już kwarantannę. Nic bardziej mylnego, ponieważ fotografia pochodzi z archiwum Małysza. Skoczek po prostu spędza obecnie swój wolny czas na przeglądaniu starych zdjęć. Wraca w ten sposób wspomnieniami do chwil, kiedy był zdrowy. Wspomina wszystkie aktywności, którymi zajmował się przed pandemią i zakażeniem. Pod zdjęciem napisał: 

Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać. Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem. Jazda na quadzie sprawia mi ogromną frajdę

Prawdopodobnie koronawirusem Adam Małysz zakaził się poprzez kontakt z burmistrzem Wisły - Tomaszem Bujokiem. Testy przeszli również inni skoczkowie, ale żaden z nich nie jest zakażony koronawirusem. 

Życzymy Adamowi Małyszowi powrotu do zdrowia! 
Dodaj komentarz