Szykuje się nowa rola w życiu?

Emma Roberts spodziewa się dziecka?

Redakcja PinkWall | 26-06-2020 | skomentuj

Emma Roberts spodziewa się dziecka?

flickr.com

Oceń


Emma Roberts to gwiazda, która pojawiła się w takich produkcjach jak „Nerve” czy „Królowe Krzyku”. Właśnie rola rozkapryszonej Chanel Oberlin w drugim serialu sprawiła, że coraz częściej można usłyszeć o Roberts. Nic więc dziwnego, że wszystkich interesuje jej życie prywatne. Jak się okazuje (i jak podaje „US Weekly”) na aktorkę czeka, być może, największa i najważniejsza rola w jej życiu. Według tabloidu - gwiazda spodziewa się dziecka. 

 

  Zobacz także  


Emma Roberts w ciąży? 

Jeszcze do niedawna aktorka związana była z Evanem Petersem, którego na pewno znają fani serialu „American Horror Story” albo entuzjaści serii filmów o X-Menach, gdzie wcielał się w postać Quicksilvera. Niestety, mimo tego, że byli ze sobą przez kilka lat i byli narzeczeństwem - związek nie przetrwał. Para została przyjaciółmi, a Roberts związała się z Garrettem Hedlundem. Zeszli się w marcu 2019 roku i do dzisiaj są parą. Najwidoczniej „to właśnie ten”, skoro Roberts zdecydowała się założyć rodzinę z Garrettem. 

Póki co aktorzy nie zdecydowali się na skomentowanie tych rewelacji, ale „Us Weekly” jest pewien rzetelności swojej informacji. 

Nam nie pozostaje nic innego jak oczekiwać jakiegoś oficjalnego potwierdzenia (lub zaprzeczenia). Jeśli jednak jest to prawda - życzymy dużo zdrowia!  
Dodaj komentarz