Kto nie odwzajemnił jej uczuć?

Izabela Kuna opowiedziała o swojej wielkiej, niespełnionej miłości do popularnego aktora

Redakcja PinkWall | 25-06-2020 | skomentuj

Izabela Kuna opowiedziała o swojej wielkiej, niespełnionej miłości do popularnego aktora

AKPA

Oceń


Izabela Kuna raczej niezbyt chętnie i niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym. Często kontroluje to, co mówi się o niej w mediach - nie chce, aby ktoś rozsiewał o niej jakieś nieprawdziwe informacje. Tym razem pozwoliła sobie na bardzo osobiste wyznanie. Dzisiaj jest w szczęśliwym związku z Markiem Modzelewskim, ale kiedyś bardzo kochała się… w Bartłomieju Topie. Jak się okazuje, nie była to miłość odwzajemniona, a aktorka stała się dla wielu pośmiewiskiem. 

 

  Zobacz także  


Kuna o swoich uczuciach do Topy 

W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” Izabela Kuna po raz pierwszy opowiedziała o swojej wielkiej, niespełnionej miłości sprzed lat. Okazuje się, że podczas studiów kochała się w Bartku Topie, a to przysporzyło jej wielu nieprzyjemności: 

Ja się od studiów beznadziejnie kochałam w Bartku Topie. Przez to byłam pośmiewiskiem całej szkoły

- wyznała Kuna. Jej uczucia niestety nigdy nie zostały odwzajemniona, więc musiała nauczyć się z tym żyć. Całe szczęście za jakiś czas Kuna poznała Dariusza Kurzalewskiego i zakochali się w sobie z wzajemnością. Ostatecznie z tego związku urodziła się ich córka - Daria. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i Kuna została samotną matką. Wtedy też poznała niejakiego Marka Modzelewskiego - lekarza i dramaturga. Zakochali się w sobie i po dzisiejszy dzień są szczęśliwym małżeństwem, a także doczekali się syna - Stanisława. 

Spodziewaliście się takiego wyznania? 
Dodaj komentarz