Kim jest?

Olga Bołądź zakochana! Pokazała swojego nowego partnera

Redakcja PinkWall | 26-06-2020 | skomentuj

Olga Bołądź zakochana! Pokazała swojego nowego partnera

AKPA

Oceń


Życie prywatne gwiazd często bardziej interesuje fanów niż to zawodowe. Ludzie lubią wiedzieć kto, z kim, ile, pytają o dzieci… Szczególnie interesujące jest dla nas życie tych osób, które bardzo strzegą swojej prywatności i niewiele mówią o tym, co się dzieje w ich drugim świecie - tym prywatnym. Przez bardzo długi czas taką postawę prezentowała Olga Bołądź. Teraz aktorka znacznie chętniej zabiera głos w mediach społecznościowych, dzieli się ogromem zdjęć i publikuje zdjęcia nie tylko swoje, ale również te ze swoim synem. Ostatnio postanowiła pochwalić się… Nowym ukochanym. Jest to niejaki Jakub. 

 

  Zobacz także  


Olga Bołądź ma nowego partnera 

Aktorka wcześniej była związana z Sebastianem Fabijańskim i od czasu ich rozstania - próżno było szukać informacji z kim spotyka się Bołądź. Teraz aktorka postanowiła pokazać z kim się spotyka. Jest to niejaki Jakub, młodszy o siedem lat właściciel warszawskich restauracji i klubów. Jakub Chruścikowski zadebiutował na Instagramie Bołądź na krótkim wideo, gdzie widać, jak wysyłają sobie buziaki. 

To w zasadzie jeden z pierwszych razów, kiedy to Bołądź postanowiła pochwalić się swoim wybrankiem światu. Ponoć z Jakubem spotyka się już od kilku miesięcy. 

Nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkiego dobrego i czekać na więcej wspólnych ujęć! 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Unikamy 🐾🐻🐺🐗🦇 Bieszczadzkie lasy / torfowiska / bagna/ bor 🌲🌳⛈🌧🌪 #bieszczady #góry #przyroda #polska @jchruscikowski

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)
Dodaj komentarz