Kim jest?

Olga Bołądź - aktorka, która wcieliła się w Agatę Mróz-Olszewską. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Redakcja PinkWall | 30-05-2020 | skomentuj

Olga Bołądź - aktorka, która wcieliła się w Agatę Mróz-Olszewską. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Olga Bołądź to polska aktorka filmowa i teatralna, którą wiele osób z pewnością zna z filmów Vegi. Obecnie można ją oglądać w serialu „Chyłka”. Kim dokładnie jest ta charyzmatyczna aktorka? Poznajcie ją lepiej! 

Wszystko o: Olga Bołądź 

Data i miejsce urodzenia: 29 lutego 1984, Toruń 
Zawód: aktorka 
Partner: brak 
Dzieci: Brunon (2013)
Wzrost: 171 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Instagram: @olgaboladz_official

Wykształcenie 

Olga Bołądź pochodzi z rodziny budowlańców. Uczęszczała do szkoły podstawowej na toruńskich Wrzosach. Naukę kontynuowała w liceum humanistycznym. Biegle korzysta z takich języków jak angielski, włoski i hiszpański. W 2007 roku ukończyła PWST w Krakowie. W trakcie ostatniego roku studiów złożyła podanie o półroczne stypendium na wyjazd do Barcelony, gdzie zagrała w przedstawieniu dyplomowym. Studiowała w akademii imienia Stelli Adler w LA. 

 

  Zobacz także  


Kariera 

Występowała długo w teatrach m.in. na deskach Narodowego Starego Teatru. W Barcelonie grała po hiszpańsku. Kilka filmów z jej udziałem zyskało międzynarodowe uznanie. Jej popularność zaczęła się od momentu, kiedy wcieliła się w rolę siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej w filmie „Nad życie”. Wcześniej również pojawiała się w telewizji np. w serialu „Teraz albo nigdy!”. Grała również w „Dziewczynie z szafy”, „Lekarzach”, „Służbach specjalnych” czy „Botoksie”. Brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”.

Życie prywatne 

Ze związku z niejakim Rafałem ma syna - Brunona, który przyszedł na świat w 2013 roku. Była związana z aktorem Sebastianem Fabijańskim czy Mikołajem Roznerskim. 
Dodaj komentarz