Kim jest?

Maciej Dowbor - prezenter Polsatu i mąż Koroniewskiej. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Patrycja | dnia: 31-05-2020 | skomentuj

Maciej Dowbor - prezenter Polsatu i mąż Koroniewskiej. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Oceń


Maciej Dowbor to polski dziennikarz i prezenter telewizyjny, który od 2005 roku jest związany z Telewizją Polsat. Na pewno ci, którzy oglądają programy tej stacji, doskonale go znają. Więc poznajcie go jeszcze lepiej. 

Wszystko o: Maciej Dowbor 

Data i miejsce urodzenia: 22 grudnia 1978, Toruń 
Zawód: dziennikarz, prezenter 
Partnerka: Joanna Koroniewska (żona od 2014) 
Dzieci: Janina (2009), Helena (2018)
Wzrost: 190 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @maciej_dowbor

Młodość 

Maciej Dowbor jest synem prezenterki telewizyjnej - Katarzyny Dowbor - a także profesora nauk matematycznych Piotra Dowbora. Uczył się w Liceum Ogólnokształcącym im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie. Studiował dziennikarstwo na UW na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, a także na warszawskim AWF. 

 

  Zobacz także  

Kariera 

Karierę rozpoczynał w radiowej Trójce. Później chwilę współpracował z TVN i TVN24, a także TVP2. W 2005 roku przeszedł jednak do Polsatu i od tego czasu jest tam prezenterem. Był m.in. gospodarzem „Granic strachu”. Prowadził również takie programy jak „Got to Dance. Tylko taniec”, a od 2014 roku jest współprowadzącym program „Twoja twarz brzmi znajomo”. Brał udział w programie „Celebrity Splash”, ale zrezygnował z dalszego udziału z powodu urazu kręgosłupa. Związany jest również z RMF FM, gdzie prowadzi audycje „Wolno wstać”. 

Życie prywatne 

Od 2014 roku jest mężem aktorki - Joanny Koroniewskiej. Mają dwie córki: Janinę i Helenę. 
Dodaj komentarz