Co napisała o tym na swoim Instagramie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest już na końcówce ciąży. Ostatni miesiąc bardzo jej się jednak dłuży...

Patrycja | dnia: 21-05-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek-Majdan jest już na końcówce ciąży. Ostatni miesiąc bardzo jej się jednak dłuży...

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek nie może się już doczekać swojego trzeciego dziecka. Celebrytka niedawno weszła w dziewiąty miesiąc i już niebawem powinna urodzić swoje dziecko. „Perfekcyjna” odlicza już dni do rozwiązania - ma już gotowy pokoik i zapewne ustalone wszystko, co dotyczy porodu. Rozenek postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tym, co najbardziej przeszkadza jej w dziewiątym miesiącu ciąży. 

Małgorzata Rozenek czeka na poród 

Celebrytka ma za sobą już dwa porody, więc pewnie nieco mniej boi się tego niesamowitego dnia i nie może się doczekać, aż weźmie w ramiona swojego synka. Ostatni miesiąc cięży mocno daje się we znaki gwieździe i najwidoczniej żona Radka Majdana pragnie już wydać na świat dziecko. Na swoim Instagramie podzieliła się tym, co najbardziej przeszkadza jej w dziewiątym miesiącu ciąży: 

Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9. miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni. Ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9. miesiącu ciąży. Jeszcze będziemy szczupłe, znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić

 

  Zobacz także  

Kobiety, które przechodziły lub przechodzą to samo postanowiły wesprzeć Małgosię w komentarzach i życzyły jej szczęśliwego rozwiązania. 

My również mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie szybko i szczęśliwie. Domyślamy się, że ten ostatni miesiąc może się bardzo dłużyć! Ale to już ostatnie chwile i zapewne niebawem będziemy pisać o tym, że mały synek Majdana i Rozenek jest już na świecie. 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane