Kim jest?

Małgorzata Rozenek-Majdan - perfekcyjna pani domu. Wiek, wzrost, waga, mąż, dzieci, Instagram

Patrycja | dnia: 25-01-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek-Majdan - perfekcyjna pani domu. Wiek, wzrost, waga, mąż, dzieci, Instagram

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek jest polską celebrytką, która była prezenterką w wielu programach rozrywkowych. Przede wszystkim jest znana jako „perfekcyjna pani domu”. Nie wszyscy jednak wiedzą kim jest Rozenek-Majdan. Kim dokładnie jest?

Wszystko o: Małgorzata Rozenek-Majdan

Pełne imię i nazwisko: Małgorzata Anna Rozenek-Majdan
Data i miejsce urodzenia: 1 czerwca 1978, Warszawa
Zawód: prezenterka telewizyjna
Partner: Łukasz Bukaczewski (rozwód), Jacek Rozenek (2003-2013; rozwód), Radosław Majdan (mąż od 2016-obecnie)
Dzieci: Stanisław (2006), Tadeusz (2010)
Wzrost: 170 cm
Waga: ok. 52 kg
Instagram: @m_rozenek

Młodość

Jest córką Zofii i Stanisława Kostrzewskich. Jej ojciec jest ekonomistą, który związany jest z PiS-em. Wychowała się wraz ze starszym o pięć lat bratem Michałem, który jest zawodowym tancerzem baletowym. W 1997 roku, w wieku dziewiętnastu lat, ukończyła szkołę baletową, do której uczęszczała przez dziewięć lat.
W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

  Zobacz także  

Kariera

W 2007 roku wystąpiła gościnnie w programie „Zacisze gwiazd”. Występowała również jako gość w programach Polsat Cafe: „Kobieta cafe” i „Zrozumieć kobietę”.
Prowadziła przez dwa lata (2012-2014) program „Perfekcyjna pani domu”. Pełniła rolę jurorki w programie „Bitwa o dom” i poprowadziła programy: „Piekielny hotel”, a także „Projekt Lady”. Prowadziła również kilka programów w TVN Style. Wraz z Majdanem była uczestniczką programu TVN: „Azja Express”, a także zostali bohaterami reality show „Iron Majdan”.

Jest autorką kilku poradników. W 2019 roku wydała książkę pod tytułem „In vitro. Rozmowy intymne”. Występowała w reklamach środków czystości, a wraz z mężem, Radkiem Majdanem, wystąpili w spocie reklamowym dla sieci telefonii komórkowej „Play”.

Życie prywatne

W czasie studiów wyszła za prawnika Łukasza Bukaczewskiego, ale rozwiedli się. W 2003 roku poślubiła Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława (2006) i Tadeusza (2010). Rozwiedli się w 2013 roku. Od 2013 roku związała się z Radosławem Majdanem, którego poślubiła w 2016 roku. W 2019 roku poinformowali, że spodziewają się dziecka.
Dodaj komentarzArtykuły powiązane