"Wymazałam to z pamięci"

Doda wspomniała ostatnio o zdradach Radosława Majdana

Patrycja | dnia: 21-06-2020 | skomentuj

Doda wspomniała ostatnio o zdradach Radosława Majdana

AKPA

Oceń


Czasami dzieje się tak, że gwiazdy, mimo pójścia dalej swoją życiową drogą, wracają do swojej przeszłości. Nie inaczej stało się w przypadku Dody i Radosława Majdana. Radosław od dłuższego czasu jest w szczęśliwym małżeństwie i właśnie na świat przyszło jego pierwsze dziecko - syn Henryk, który jest owocem miłości byłego piłkarza i Małgorzaty Rozenek. Doda również jest szczęśliwą żoną. Pozwoliła sobie jednak na pewne wspominki, które dotyczą spraw sprzed 12 lat, kiedy była żoną Radosława Majdana. 

 

  Zobacz także  

Doda o zdradach Majdana

Doda i Radosław Majdan rozstali się w 2007 roku, o czym piosenkarka poinformowała na kanapie w „Dzień dobry TVN”. Piosenkarka nie przebierała w słowach i od razu powiedziała, że powodem ich rozstania jest niewierność Majdana i jego liczne zdrady, jakich dopuścił się podczas ich małżeństwa. Niedawno ponownie wróciła do tego czasu i w rozmowie z portalem Przeambitni wyznała, jak się wtedy czuła: 

To było traumatyczne wydarzenie dla mnie jako młodej dziewczyny. Wymazałam to z pamięci. 

Piosenkarka, podczas pracy nad „Dziewczynami z Dubaju” nie chciała rozmawiać z nikim, kto kieruje biznesem, jakim jest prostytucja. Jak powiedziała - wywołałoby to w niej dużo złych emocji i przykrych wspomnień: 

Zwłaszcza, że tam przewijały się nazwiska, które były mi bliskie i byłoby mi po prostu przykro, nie wiedziałabym, jak się zachować 

Czyżby tematyka filmu skłoniła ją znowu do takich wyznań? Czekacie już na film „Dziewczyny z Dubaju”? 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane