Kim jest?

Doda - była skandalistka. Wiek, wzrost, Instagram, waga, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 25-01-2020 | skomentuj

Doda - była skandalistka. Wiek, wzrost, Instagram, waga, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Doda jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Od lat jest tak samo popularna. Przez wielu jest kojarzona ze skandalami, które rozkręcała, lub w których była obecna, na przestrzeni ostatnich lat. Kim tak naprawdę jest Doda?

Wszystko o: Dorota Rabczewska, Doda

Pełne imię i nazwisko: Dorota Rabczewska-Stępień
Data i miejsce urodzenia: 15 lutego 1984, Ciechanów
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów
Partner: Radosław Majdan (2005-2009), Emil Stępień (mąż od 2018-obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: 169 cm
Waga: ok. 53 kg
Instagram: @dodaqueen

Dzieciństwo

Urodziła się w Ciechanowie jako córka Pawła Rabczewskiego, a także Wandy Rabczewskiej. W 1991 roku podjęła naukę w Społecznej Szkole Podstawowej, a także, równolegle, w szkole muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Na rozpoczęciu roku szkolnego miała swój muzyczny debiut – śpiewała utwór „Jestem sobie ogrodniczka”. Chętnie występowała na innych konkursach i występach m.in. w Wojewódzkim Domu Kultury w Ciechanowie.
W 1997 roku rozpoczęła treningi lekkoatletyczne. Odnosiła w tej dziedzinie całkiem spore sukcesy m.in. zdobyła złote medale w wojewódzkich mistrzostwach szkolnych w biegu na 100 i 600 m, skoku w dal i pchnięciu kulą.
Przerwała swoją karierę w 1998 roku, kiedy przyjęto ją do teatru Buffo. Kontynuowała karierę, a w międzyczasie próbowała studiować psychologię kliniczną. Przerwała te studia.

  Zobacz także  

Kariera

Doda w 2000 roku rozpoczęła swoją karierę jako wokalistka w zespole Virgin. Wylansowali wspólnie takie przeboje jak „Dżaga”, „Mam tylko ciebie” czy „Szansa”. Pod koniec 2006 roku zerwała współpracę z zespołem i rozpoczęła swoją karierę solową. Nagrała wtedy płytę „Diamond Bitch”, a solowo wypromowała takie hity jak „Katharsis”, „Nie daj się” czy „Bad girls”.
Była jurorką w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”.
Do dzisiaj koncertuje, nagrywa nowe piosenki i próbuje nowych stylów w muzyce.

Życie prywatne

Pierwszym chłopakiem Dody był Damian, który pochodził z Ciechanowa. Przez wiele lat Doda podkreślała, że była w związku z kobietą, z którą nawet była zaręczona. Latem, w 2003 roku, poznała Radosława Majdana. Pobrali się w 2005 roku, a rozstali w 2009 roku.
Od 2009 roku była związana z Adamem Darskim, a w 2011 roku narzeczeni postanowili się rozstać. Spotykała się również z Błażejem Szychowskim, a także Emilem Haidarem – były to jednak stosunkowo krótkie związki.
W 2017 roku zaręczyła się z Emilem Stępniem, a w 2018 roku pobrali się. Po ślubie zaczęła posługiwać się nazwiskiem dwuczłonowym.

Ma przyznaną grupę inwalidzką, ze względu na chorobę kręgosłupa.
Dodaj komentarz