Kim jest?

Blanka Lipińska - autorka erotyków. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci

Patrycja | dnia: 25-01-2020 | skomentuj

Blanka Lipińska - autorka erotyków. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci

AKPA

Oceń


Blanka Lipińska to obecnie jedna z najpopularniejszych pisarek w Polsce. W 2019 roku była na drugim miejscu w rankingu najlepiej zarabiających pisarzy w Polsce, według tygodnika „Wprost”. Kim jest? Poznaj lepiej Blankę Lipińską.

Wszystko o: Blanka Lipińska

Data i miejsce urodzenia: 22 lipca 1985, Puławy
Zawód: pisarka
Partner: brak
Dzieci: brak
Wzrost: ok. 160 cm
Waga: ok. 50 kg
Instagram: @blanka_lipinska

Młodość

Lipińska jest córką Małgorzaty i Grzegorza Lipińskich. Pochodzi z Puław na Lubelszczyźnie. Ma starszego o rok brata – Jakuba. Ukończyła studium kosmetyczne. Pracowała kiedyś jako terapeutka-hipnotyzerka, a także menadżerka klubów nocnych w Sopocie. Była również promotorką federacji KSW Ring Girls.

  Zobacz także  

Kariera

4 lipca 2018 roku wydała swoją pierwszą książkę - „365 dni”. Książka bardzo szybko została bestsellerem, a Lipińska poszła za ciosem. Napisała dwie kolejne części książki: „Ten dzień”, a także „Kolejne 365 dni”. One również odniosły ogólnopolski sukces. 7 lutego 2020 roku do kin wejdzie film „365 dni”, który wyreżyseruje jej przyjaciel – Maciej Kawulski.
Wystąpiła, w 2018 roku, w rozbieralne sesji dla magazynu „CKM”.

Życie prywatne

Była związana z Maciejem Buzałą, z którym rozstała się pod koniec 2019 roku. Lipińska obecnie jest singielką. Jeśli nie chce – z nikim nie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie ma dzieci i nie chce ich mieć, bo, jak mówi, „nie nadaje się na matkę”.
Dodaj komentarzArtykuły powiązane