Kim jest?

Kim Kardashian - najpopularniejsza celebrytka. Wiek, waga, wzrost, Instagram, mąż, dzieci

Redakcja PinkWall | 24-01-2020 | skomentuj

Kim Kardashian - najpopularniejsza celebrytka. Wiek, waga, wzrost, Instagram, mąż, dzieci

cheatsheet.com

Oceń


Kim Kardashian jest celebrytką, którą została w bardzo dziwnych okolicznościach. Obecnie jest kompletnie oddana swojej rodzinie, modzie i… studiom. Nie wszyscy jednak wiedzą kim w ogóle jest Kim Kardashian. Dlatego właśnie poznajcie ją lepiej.

Wszystko o: Kim Kardashian

Pełne imię i nazwisko: Kimberly Noel Kardashian West
Data i miejsce urodzenia: 21 października 1980, Los Angeles
Zawód: modelka, aktorka, bizneswoman
Partner: Damon Thomas (2000-2004), Ray J, Kris Humphries (2011-2011, rozwód), Kanye West (mąż od 2014-obecnie)
Dzieci: North (2013), Saint (2015), Chicago (2018), Psalm (2019)
Wzrost: 159 cm
Waga: ok. 65 cm
Instagram: @kimkardashian

Dzieciństwo

Urodziła się jako córka prawnika Roberta Kardashiana, a także Kris Jenner (wtedy Kardashian). Jej rodzice rozwiedli się, kiedy miała 9 lat. Ma dwie siostry i brata: Kourtney, Khloe i Roberta. Ma dwie przyrodnie siostry: Kendall Jenner i Kylie Jenner. Uczęszczała do Marymount High School.

  Zobacz także  


Kariera

Miała umiarkowaną popularność dzięki swojej przyjaźni z Paris Hilton. Zasłynęła tak naprawdę w 2007 roku, kiedy światło dzienne ujrzała jej seks taśma z Ray’em J. W październiku tego samego roku zaczęła występować, wraz z rodziną, w programie „Z kamerą u Kardashianów”, co trwa do dzisiaj.
Obecnie zajmuje się głównie modelingiem, a także karierą w świecie mody. Jest współwłaścicielką butiku D-A-S-H, który prowadzi wraz z siostrami Kardashian.
Była jedną z uczestniczek „Dancing with the stars”. Wypuściła na rynek również swoje perfumy czy kosmetyki, które można kupić na oficjalnej stronie – KKW BEAUTY.

Życie prywatne

W 2000 roku wyszła za mąż za Damona Thomasa, ale ich związek rozpadł się w 2004 roku. Później spotykała się z Rayem J. Wyszła w 2011 roku za Krisa Humphriesa, ale tego samego roku wzięli rozwód. W 2014 roku wzięła ślub z Kanye Westem, z którym ma córkę North i syna Sainta. Wynajęte surogatki urodziły im kolejne dzieci: Chicago i Psalma.
Dodaj komentarz