Kardashianka się ugnie?

Kanye West przeprasza Kim na Twitterze. Błaga o wybaczenie

Redakcja PinkWall | 27-07-2020 | skomentuj

Kanye West przeprasza Kim na Twitterze. Błaga o wybaczenie

pl.wikipedia.org

Oceń


Kanye nie notuje ostatnio najlepszego czasu. Od momentu, kiedy ogłosił, że będzie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych zaczęły się dziać z nim bardzo niepokojące i dziwne rzeczy. Raper zaczął opowiadać o bardzo intymnych rzeczach, prywatnych, jak o tym, że wraz z Kim chcieli usunąć ich córkę. Później zaczęła się seria wpisów na Twitterze, gdzie obrażał różnych rzeczy ze świata show biznesu, a także twierdził, że Kim i jej matka - Kris - chcą go ubezwłasnowolnić. 

Wszyscy byli zmartwieni napadami Westa, bo nie od dzisiaj wiadomo, że cierpi on na chorobę afektywną dwubiegunową, o czym poinformowała Kim w oświadczeniu, które pojawiło się zaraz po tym jak West ogłosił, że chciałby się z nią rozwieść. Dzisiaj Kanye przeprasza swoją żonę i błaga ją o wybaczenie. 

 

  Zobacz także  


Kanye przeprasza Kim 

Po tym, co Kanye zgotował swojej najbliższej rodzinie postanowił opublikować wzruszający wpis na Twitterze, w którym błaga swoją żonę o wybaczenie: 

Pragnę przeprosić moją żonę Kim za upublicznienie czegoś, co było prywatną sprawą. Nie chroniłem jej tak, jak ona chroni mnie. Kim, wiem, że cię zraniłem. Proszę, wybacz mi. Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś

Co na to Kim? Póki co nie jest wiadomo. Ostatnio pisaliśmy o tym, że gwiazda spotkała się z prawnikami, aby porozmawiać o rozwodzie z raperem. Być może faktycznie celebrytka podjęła jakieś kroki w tym kierunku, co wystraszyło Westa, co doprowadziło do publicznych przeprosin. 

Kim postanowi mu wybaczyć? A może jednak to już koniec ich związku? 
Dodaj komentarz