Ale zakochana!

Klaudia Halejcio pochwaliła się nowym partnerem!

Redakcja PinkWall | 27-07-2020 | skomentuj

Klaudia Halejcio pochwaliła się nowym partnerem!

AKPA

Oceń


Klaudia Halejcio należy do gwiazd, które niekoniecznie mają szczęścia w życiu prywatnym. O ile na ścieżce zawodowej wszystko gwieździe układa się tak, jak sobie to planowała - to niestety niewiele dobrego może powiedzieć o swoich poprzednich związkach. Chociaż aktorka ma na swoim koncie kilka poważniejszych relacji, to żadnej nie udało się przetrwać próby czasu i założyć rodziny. Jak się jednak okazuje - wszystko to może się wkrótce zmienić. Jak pokazała na swoim Instagramie - jest obecnie w związku i wygląda na bardzo szczęśliwą. 

Halejcio zakochana 

Aktorka jest obecnie w Grecji, gdzie odpoczywa po tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Dokładniej raczy swoich fanów widokami z pięknej, malowniczej wyspy Rodos. Nie jest tam jednak sama…

  Zobacz także  


Aktorka pokazała na swoim Instagramie nagranie, na którym trzyma za rękę tajemniczego mężczyznę. Nie pokazała swojego wybranka ani nic więcej nie chciała o nim powiedzieć. Jedno, czego jesteśmy pewni to to, że gwiazda jest bardzo szczęśliwa i można to wywnioskować chociażby z podpisu: 

Nieoczekiwanie spotykasz kogoś przy kim się uśmiechasz #chwilektorewartopamietac #szczęśliwa

Oczywiście internauci nie zawiedli i w komentarzach gratulowali Halejcio nowej miłości. Fani nie kryli zachwytu nad tym, że ich gwiazda w końcu wygląda na szczęśliwą. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Nieoczekiwanie spotykasz kogoś przy kim się uśmiechasz 😍✨ ... #chwilektorewartopamietac #szczęśliwa #wakcje #rodos #greece @aggi_pl

Post udostępniony przez Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

Patrząc na to, że Klaudia niechętnie opowiada o swoich partnerach - tak będzie i tym razem. Aktorka najpewniej chciała pochwalić się swoim szczęściem, że ma u boku ukochanego mężczyznę. Przypominamy, że do tej pory spotykała się m.in. z Tomkiem Barańskim czy tajemniczym prawnikiem Jackiem. 
Dodaj komentarz