Więc jak będzie miał na imię ich syn?

Małgorzata Rozenek-Majdan jednak nie da swojemu synowi na imię Edward. Jej mąż powiedział, że to... żart

Patrycja | dnia: 03-03-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek-Majdan jednak nie da swojemu synowi na imię Edward. Jej mąż powiedział, że to... żart

AKPA

Oceń


Do czerwca już coraz bliżej – więc niebawem nadejdzie rozwiązanie ciąży Małgorzaty Rozenek. Wszyscy żyją tym co robi, czy nie za dużo pracuje, dlaczego podróżuje, jaki wózek wybierze dla malucha i jakie imię mu nada. To zainteresowanie nie mija od grudnia, od kiedy Rozenek-Majdan wraz z mężem, ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Wydaje się, że to zainteresowanie ciążą, porodem i w końcu samym dzieckiem szybko nie minie… Sama zainteresowana też chętnie podsyca atmosferę coraz to nowymi informacjami i publikowanymi zdjęciami.

Niedawno zdradziła jakie imię wybrali dla dziecka z mężem, o czym informowaliśmy tutaj. Okazuje się, że to był mały, niewinny żart.

Jak będzie miał na imię syn Rozenek?

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała w wywiadzie, że jej faworytem, jeśli chodzi o imię jest Edward. Niektórzy zaczęli wysnuwać wnioski, że to wszystko ze względu na imię szefa – dyrektora programowego TVN-u Edwarda Miszczaka.

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda

- mówiła Rozenek w rozmowie z „Jastrząb Post”.

  Zobacz także  

Jak donosi magazyn „Show” - sam przyszły tata powiedział, że to był tylko niewinny żarcik jej ukochanej żony. Jak więc planują nazwać swoje dziecko? Nie wiadomo. Być może długo przyjdzie nam na to poczekać. Może ogłoszą to po porodzie? A może dopiero wtedy, kiedy wrócą zza granicy, o czym mówiła Rozenek w rozmowie z „Plotkiem”:

Chcę te pierwsze kilka miesięcy poświęcić tylko jemu. Całkiem się usuwam.

Jesteście ciekawi jak będzie miał na imię synek Rozenek?
Dodaj komentarzArtykuły powiązane