Jakie ma szanse?

Meghan Markle marzy o roli w filmie o superbohaterach?

Redakcja PinkWall | 03-03-2020 | skomentuj

Meghan Markle marzy o roli w filmie o superbohaterach?

yahoo.com

Oceń


Meghan Markle i książę Harry faktycznie odchodzą z rodziny królewskiej – nagle megxit staje się faktem. Książęca para już niedługo rozpocznie zupełnie nowe życie, więc ich głównym problemem jest teraz znalezienie źródła przychodów. Nikogo więc nie powinno dziwić więc, że Meghan planuje wielki powrót do swojej aktorskiej kariery. Jak się okazuje – nie zamierza grywać w serialach. Marzy jej się powrót na zupełnie nowe tereny. Co tym razem wymyśliła Markle?

Niedawno krążyły plotki, że Harry robi wszystko, aby wkręcić swoją żonę do biznesu aktorskiego. Później chodziły informacje, że książęca para planuje założyć firmę producencką. Czy nic z tego nie jest prawdą?

  Zobacz także  


Meghan Markle i nowe wyzwania

Okazuje się, że niebawem była księżna chce spróbować swoich sił w filmie o superbohaterach! „DailyMail” podaje, że aktorka poprosiła swojego agenta by poszukał jej roli właśnie w hollywoodzkim blockbusterze. Jak mówi źródło gazety:

Collins powiedział, że Meghan chce wrócić do aktorstwa i dołączyć do obsady filmu o superbohaterach. Intensywnie szuka dla niej takiej propozycji. Jest teraz dostępna i otwarta na najlepsze oferty

Ponoć Markle będzie miała sporo spotkań w Hollywood. Niedawno ukończyła dubbing do filmu Disneya. Okazuje się, że nie zamierza na tym poprzestać. Ma plan zagrać w filmie o superbohaterach. Źródło gazety twierdzi, że Markle zdaje sobie sprawę z tego, że teraz raczej nie kojarzy się z aktorką, a po prostu z żoną księcia. Czy to może jej przeszkodzić w karierze? Oby nie, bo za blockbustery można zgarnąć sporo pieniędzy, a te są im niezwykle potrzebne.
Dodaj komentarzArtykuły powiązane