O co chodzi?

Meghan Markle w drugiej ciąży? Ponoć to broń, by zrobić królowej na złość

Patrycja | dnia: 24-06-2020 | skomentuj

Meghan Markle w drugiej ciąży? Ponoć to broń, by zrobić królowej na złość

flickr.com

Oceń


Meghan Markle i książę Harry są już najzwyklejszymi obywatelami - w końcu zdecydowali się odejść od rodziny królewskiej. Od kilku miesięcy żyją sobie w spokoju w Los Angeles i póki co dobrze się ukrywają. Do tej pory żaden z sąsiadów nie zrobił im zdjęcia, nie udało się to również paparazzi. Mimo to pojawiły się spekulacje, że Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Ponoć nie chodzi tylko o różnicę wieku między dziećmi, ale również o… dogryzienie rodzinie królewskiej. O co chodzi? 

 

  Zobacz także  

Meghan Markle w ciąży? 

Amerykański tabloid „New Idea” opublikował na swoich łamach informację, jakoby Meghan Markle miała niebawem urodzić swoje drugie dziecko. Ponoć ciążowy brzuszek ukrywa pod luźnymi ubraniami. Tabloid twierdzi, że po Markle widać było to już podczas urodzin Archiego. 

Ponoć taką decyzję podjęto ze względu na to, że Meghan i Harry nie chcą, aby między ich dziećmi była spora różnica wieku. Jak twierdzi gazeta - powodem jest również konflikt z rodziną królewską. Ponoć ma to być broń, która wymierzona jest prosto na królową Elżbietę. Jak mówi informator „New Idea”: 

Meghan nieźle sobie to uknuła. Chce, by królowa i reszta rodziny o ciąży dowiedziała się z gazety, tak jak zwykli obywatele królestwa. Bardzo podoba jej się ten plan

Cóż… Pewnie jest to możliwe, ale tabloid ten słynie z mocno przesadzonych plotek, więc warto jednak dzielić wszystko to, co się tam czyta. Jeśli jest to jednak prawda - to faktycznie nieco jak wypowiedzenie otwartej wojny. 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane