Ma do nich wielki żal

Meghan Markle szczerze zwierzyła się przyjaciołom, że gdyby tabloidy szczuły Kate to Pałac by zareagował

Patrycja | dnia: 03-05-2020 | skomentuj

Meghan Markle szczerze zwierzyła się przyjaciołom, że gdyby tabloidy szczuły Kate to Pałac by zareagował

wikimedia.org

Oceń


Meghan Markle ma już za sobą rodzinę królewską, do której należała. Od samego początku, kiedy dołączyła do rodziny, była uważana za postać kontrowersyjną i była najmniej lubiana przez Brytyjczyków. Teraz, choć nie jest już księżną, nie ukrywa swoje żalu do rodziny męża. Ze swoimi przyjaciółmi podzieliła się pewnym przemyśleniem - że królowa Elżbieta II nie reagowała na to, co się działo, ale gdyby na jej miejscu znalazła się Kate to sprawa wyglądałaby inaczej. Meghan dała do zrozumienia, że czuje, że księżna Kate była i jest faworyzowana. 

Meghan Markle ma żal do rodziny męża

„Daily Mail” powołując się na swojego informatora podało, że Meghan Markle podczas spotkania ze swoimi przyjaciółmi powiedziała, że ma ogromny żal do rodziny królewskiej. Wszystko przez ich brak reakcji w momencie, kiedy niemalże każdy tabloid atakował amerykańską aktorkę. Markle miała powiedzieć, że gdyby coś takiego spotkało Kate - królowa zupełnie inaczej by na to zareagowała. Informator powiedział: 

Meghan wyznała swoim przyjaciołom, że gdyby brytyjskie media oczerniały Kate, przestarzały system od razu zostałby zmieniony. Co więcej, rodzina królewska zamknęłaby punkty sprzedaży, które promują krytykę. Meghan jest przekonana, że gdyby sytuacja się odwróciła i media atakowałyby jej szwagierkę, zmiany zostałyby wprowadzone ekspresowo

 

  Zobacz także  

Informator dodał, że książę Harry wielokrotnie alarmował swojego ojca i babcię - królową Elżbietę - o tym, żeby pomogli w rozwiązaniu problemu. Niestety, chociaż wiedzieli o tym, co się dzieje - nie zdecydowali się na zareagowanie. Pozwolili, aby tabloidy w ten sposób pisały o Meghan, chociaż zdawali sobie sprawę z tego, jak bardzo to przeżywa. 

Harry nie chciał pozwolić, aby brytyjska prasa zniszczyła jego życie i małżeństwo. Stąd ich rezygnacja z bycia członkami brytyjskiej rodziny królewskiej

- dodał informator. 

Warto dodać, że obecnie Meghan i Harry walczą w sądzie przeciwko brytyjskim tabloidom, które oczerniały byłą księżną. Jedna ze spraw dotyczy publikowania niekorzystnych fragmentów (dla Meghan) z listu jej ojca. To postawiło ją w naprawdę złym świetle. 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane