Co będą robili?

Meghan Markle i książę Harry dostali w końcu pracę. Zarobią miliony!

Patrycja | dnia: 04-07-2020 | skomentuj

Meghan Markle i książę Harry dostali w końcu pracę. Zarobią miliony!

flickr.com

Oceń


Meghan Markle i, były już, książę Harry od kilku miesięcy mieszkają w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w malowniczym Los Angeles. Para przeprowadziła się do pięknej i słonecznej Kalifornii podczas trwającej pandemii. Mieli więc sporo czasu, aby odpocząć od zainteresowania mediów, od paparazzi i wywiadów. Dużo jednak mówiło się o tym, że nie mają pracy, a życie jednak kosztuje. Długo nie mogli znaleźć żadnej pracy. Jak się okazuje - w końcu natrafiło się dla nich zajęcie i to takie, na którym sporo zarobią. 

 

  Zobacz także  

Meghan i Harry mają nową pracę 

Według tego, co napisał „Page Six” - Meghan i Harry rozpoczną pracę w znanej korporacji. Ponoć już podpisali umowę z Harry Walker Agency, która współpracuje między innymi z Obamami czy Clintonami. Para ponoć ma wygłaszać przemocy oraz prowadzić wykłady dla korporacji. Przede wszystkim będą one dotyczyły społecznych tematów. 

Zagraniczny portal twierdzi, że wie, ile Sussexowie na tym zarobią. Okazuje się, że jeden taki występ może kosztować… nawet milion dolarów! To kwota, która zdecydowanie robi wrażenie. Jeśli Meghan i Harry chcą dalej żyć na takim poziomie, jak do tej pory, to ta praca na pewno im to umożliwi. Chociaż z pewnością wiele takich wykładów będą musieli przeprowadzić, aby faktycznie móc żyć na takim poziomie. 

Na pewno jednak przyda im się trochę pieniędzy, aby móc podreperować mocno nadszarpnięty budżet domowy. 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane