Gdzie będzie można go obejrzeć?

Meghan Markle udzieli pierwszego wywiadu od czasu odejścia z brytyjskiej rodziny królewskiej

Patrycja | dnia: 20-04-2020 | skomentuj

Meghan Markle udzieli pierwszego wywiadu od czasu odejścia z brytyjskiej rodziny królewskiej

wikipedia.org

Oceń


Meghan Markle od czasu, kiedy rozstała się z brytyjską rodziną królewską, nie zabierała głosu w wywiadach. Nadal jednak wywołuje kontrowersje, chociaż na pewno nie taki jest jej zamiar. Co chwila pojawiają się nowe historie związane z megxitem, paparazzi czekają, aby zrobić jej dobre zdjęcie, a kolorowa prasa nadal nieustannie się o niej rozpisuje. Widocznie Markle ma tego dosyć – podjęła bowiem decyzję o tym, że udzieli pierwszego wywiadu po naprawdę długiej przerwie. Być może dzięki temu niektórzy znowu sobie o niej przypomną i postanowią pomóc w odbudowywaniu kariery aktorskiej? 

 

  Zobacz także  

Pierwszy, ekskluzywny wywiad Meghan 

Od samego początku, kiedy tylko pojawiły się informacje, że Harry i Meghan chcą odejść od rodziny królewskiej, stawiano, że gwiazda powróci do swojego fachu – aktorstwa. Nie trzeba było na to długo czekać. Meghan użyczyła swojego głosu w filmie dokumentalnym „Elephant”, którego premiera odbyła się na początku kwietnia na platformie Disney+. 

Niebawem będzie można posłuchać co ma do powiedzenia – 20 kwietnia ma bowiem udzielić swojego pierwszego wywiadu telewizyjnego, odkąd wraz z Harrym opuścili rodzinę królewską i przeprowadzili się do Los Angeles. 

Aktorka opowie o pracy nad najnowszym filmem w „Good Morning America”, który emitowany jest w stacji ABC. Zapowiedź potwierdza, że Meghan będzie gościem specjalnym wydania. 

Jesteście ciekawi jak jej pójdzie po takim czasie? 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane