Starają się o drugie dziecko?

Meghan Markle ma problemy z płodnością? Jedno zdjęcie rozpoczęło lawinę spekulacji

Patrycja | dnia: 25-07-2020 | skomentuj

Meghan Markle ma problemy z płodnością? Jedno zdjęcie rozpoczęło lawinę spekulacji

flickr.com

Oceń


Niedawno w mediach ponownie powrócił temat Meghan Markle i drugiej ciąży. Według brytyjskich tabloidów były książę i jego żona mają spodziewać się drugiego dziecka. Szybko ich plotka się wyjaśniła, kiedy przyłapali ich paparazzi, a księżna była jeszcze szczuplejsza niż zwykle. Przez to zdjęcie ruszyła z kolei zupełnie inna lawina przypuszczeń. Wszystko przez lek, który dzierżyła w dłoni Markle. Wydaje się, że nigdy nikt nie odpuści Meghan i Harry’emu. O co dokładniej chodziło? 

Tajemniczy lek Meghan 

Ostatnio głośno jest znowu o rodzinie królewskiej - księżniczka Beatrice wzięła ślub, a Williama podejrzewa się o dokonywanie finansowych przekrętów. W brytyjskiej prasie temat ten mieszał się z rzekomą, kolejną ciążą Meghan Markle. Wszyztko przez to, że na spotkaniu online z okazji trzeciej rocznicy pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie miała na soebie szeroką stylizację, a brzuch zasłaniała blatem kuchennym. Kiedy jednak paparazzi przyłapali Meghan i Harry’ego - można było wywnioskować, że to kolejna plotka wyssana z palca. Meghan jest na zdjęciach jeszcze chudsza niż zazwyczaj. 

 

  Zobacz także  

Coś jednak nie grało na tym zdjęciu… Co uważniejsi dopatrzyli się, że Meghan trzyma w dłoni tajemniczy lek. Ci, którzy byli jeszcze dokładniejsi, dowiedzieli się, że jest to lek Ovidrel. Jest on stosowany w przypadku problemów z zajściem w ciążę. Jego działanie ma wspomóc uwolnić dojrzałą komórkę jajową, co w konsekwencji prowadzi do zajścia w ciążę. 

Para nieustannie trafia na przeciwności losu. A teraz wychodzi na to, że nie mogą mieć drugiego dziecka. Trzymamy za nich kciuki! 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane