Czy to kolejna manipulacja tabloidów?

Książę Harry trafił na oddział psychiatryczny? Ponoć ma załamanie nerwowe spowodowane zmianami, jakie zaszły w jego życiu

Patrycja | dnia: 24-05-2020 | skomentuj

Książę Harry trafił na oddział psychiatryczny? Ponoć ma załamanie nerwowe spowodowane zmianami, jakie zaszły w jego życiu

flickr.com

Oceń


Niedawno książę Harry i jego żona - Meghan Markle - przeżyli dość gorący i intensywny okres w swoim życiu. Opuścili oni rodzinę królewską, a następnie przeprowadzili się do Kanady, a stamtąd do USA. Pożegnanie z brytyjskim, królewskim dworem sporo ich kosztowało, a ilość negatywnych komentarzy i artykułów chyba ich przyrosła. Harry musiał zostawić za sobą rodzinę, znajomych i całe życie, które dobrze znał. Okazuje się, że wszystkie zmiany przypłacić miał rzekomym załamaniem nerwowym. 

Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego? 

Obecnie książę Harry mieszka ze swoją żoną i ich dzieckiem w USA, a dokładniej w prestiżowej dzielnicy Beverly Hills. Sussexowie wycofali się z publicznego życia i do tej pory pojawili się w mediach tylko kilka razy m.in. podczas pierwszych urodzin Archiego, gdzie Meghan czytała ich synkowi bajkę. Małżonkowie z tej okazji wsparli akcję charytatywną na rzecz dzieci. 

Okazuje się, że wielkie zmiany, które zaszły w ich życiu, nieco przytłoczyły Harry’ego. Według zagranicznych mediów były książę ma załamanie nerwowe z powodu gwałtownych zmian i tego, co się dzieje wokół niego i jego żony. Rzekomo jego stan miał wymagać interwencji specjalistów, przez co Harry trafił do szpitala psychiatrycznego. 

 

  Zobacz także  

Dziennik „Globe” miał stwierdzić, że mąż Meghan Markle nie jest szczęśliwy za oceanem i nie podziela entuzjazmu małżonki. Według tabloidów były książę czuje się obco, jest samotny w nowym miejscu i dodatkowo jest nieustannie kontrolowany przez Markle. Te odczucia miał spotęgować fakt, że Harry nie może znaleźć sobie nowego zajęcia, a to wszystko przez pandemię koronawirusa. Według „Globe” Harry ma już drugie załamanie nerwowe (pierwsze miało być po śmierci matki w 1997 roku), a także że przebywa na oddziale psychiatrycznym. Dziennik powołuje się na tajemnicze źródło z ich otoczenia: 

Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i kraju rodzinnego, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, których widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa

Chociaż ani książę, ani Markle nie odnieśli się do tych rewelacji - wiele osób poddaje pod wątpliwość to, co znalazło się w artykule dziennika. Wskazują, że mogą to być manipulacje tabloidu. 

Jak sądzicie? 
Dodaj komentarz