Chyba nie będzie pojednania...

Meghan Markle i jej ojciec spotkają się w sądzie. Thomas Markle będzie zeznawał PRZECIWKO córce?

Redakcja PinkWall | 15-01-2020 | skomentuj

Meghan Markle i jej ojciec spotkają się w sądzie. Thomas Markle będzie zeznawał PRZECIWKO córce?

thesun.co.uk

Oceń


Meghan Markle, wraz z księciem Harrym, podjęła decyzję o opuszczeniu królewskiej rodziny. Od momentu, kiedy Sussexowie ogłosili to w oficjalnym oświadczeniu na profilu Instagramowym – media brytyjskie nie piszą o niczym innym jak tylko o „Megxicie”. Okazuje się, że fala hejtu jaka spadła na nią ze strony tabloidów to nic w porównaniu z tym, co czeka ją niebawem. Chodzi bowiem o proces sądowy pomiędzy Meghan i Harrym, a magazynami „The Sun” oraz „Daily Mirror”. Wszytko za sprawą SMS-ów, które na łamach ich magazynów, ujrzały światło dzienne.

  Zobacz także  


To oczywiście SMS-y, które Meghan wymieniała z ojcem. I to on ma być głównym świadkiem w sprawie. I wcale nie zamierza nic ułatwiać swojej córce.

Meghan Markle i problemy z ojcem

Thomas Markle słynie z głośnego krytykowania swojej córki, a także przekazywaniu do prasy niewygodnych faktów z życia aktorki, a obecnie księżnej Sussex. Kiedy tylko media obiegła informacja, że Sussexowie chcą odejść od królewskiej rodziny – Thomas Markle skrytykował swoją córkę.

Niedługo spotka się z nią w sądzie – właśnie dlatego, że jest kluczowym świadkiem w sprawie pomiędzy parą książęcą, a magazynami brytyjskimi. Meghan i Harry zarzucili im hakowanie telefonów, co zapoczątkowało całą wojnę z prasą na wyspach. Okazało się jednak, że to ojciec Meghan przekazał SMS-y do tabloidów, aby pozbyć się oskarżeń w swoim kierunku, jakoby to on krzywdził aktorkę.

Daily Mail podało, że 75-latek… wystąpi w sądzie przeciwko własnej córce. I to jego zeznania mają być w tej sprawie kluczowe. Mężczyzna utrzymuje, że SMS-y jakie dostawał od swojej córki brzmiały tak, jakby pisał je jej mąż. Oskarżono go w nich o zranienie Meghan. Zdecydował się więc na ujawnienie wszystkiego, aby odeprzeć ataki, które skierowane były w jego stronę.

Chyba pojednanie pomiędzy ojcem i córką nigdy nie będzie możliwe… 
Dodaj komentarz