Będziecie tęsknić?

Robert Janowski ZNÓW stracił pracę. Żona, Monika, zabrała głos w tej sprawie

Redakcja PinkWall | 15-01-2020 | skomentuj

Robert Janowski ZNÓW stracił pracę. Żona, Monika, zabrała głos w tej sprawie

AKPA

Oceń


Robert Janowski przez wiele lat prowadził program „Jaka to melodia”. Ponad rok temu był jednak zmuszony pożegnać się z tym formatem, ponieważ stacja uznała, że czas na powiew świeżości. Początkowo zastąpiony został Norbim, czyli wykonawcą hitu „Dziewczyny są gorące”. Później zadecydowano o kolejnych zmianach i to Rafał Brzozowski został nowym prowadzącym, a Norbiemu przypadło prowadzenie programu „Koło fortuny”. Początkowo Janowski nie krył wcale swojego żalu względem Telewizji Polskiej i nawet zapowiedział przeciwko nim proces. Wtórowała mu w tym wszystkim Monika – jego żona.

  Zobacz także  


Całe szczęście Janowski długo nie musiał czekać na propozycje zawodowe. Z opresji uratowała go Telewizja Puls.

Janowski znów bez pracy?

Kiedy już odszedł z „Jaka to melodia” zgłosiła się do niego Telewizja Puls, a tam dostał do poprowadzenia swój program o tytule „Gra muzyka”. Chociaż show wystartowało we wrześniu, już zrezygnowano z emitowania go w nowej ramówce.

Do całej sprawy odniósł się prezes Telewizji Puls – Dariusz Dąbski – który powiedział o tym, że faktycznie program nie wraca teraz na antenę, bo postawiono głównie na seriale. Zapowiedział jednak, że nie wykluczają powrotu programu w przyszłości.

Również Monika Janowska zdecydowała się zabrać w tej sprawie głos:

 

Faktycznie, Robert nie poprowadzi wiosną programu "Gra muzyka". Miał podpisany kontrakt tylko na jeden sezon programu, który zrealizowany został zimą. Wiosenna ramówka telewizji Puls jest bardzo serialowa, co wiadomo już od lat, więc nie jest to żadna nowość

- wyznała w Plejadzie. Dodała również, że to nie do Telewizji Puls należą decyzje o jego przyszłości, bo to nie ona jest właścicielem praw do realizacji tego formatu. Podkreśliła również, że najbardziej cieszyło ich z mężem to, że program był dobrze odbierany przez widzów.

Żona Janowskiego zdradziła również jego plany na następny sezon i wygląda na to, że Janowski znowu zbyt długo nie będzie bezrobotny:

Co do dalszych losów Roberta, to zapewniam, że wiosna zapowiada się kwitnąco

Ulga dla jego fanów, prawda?
Dodaj komentarz