Początek końca związku?

Mina Melanii Trump, kiedy mąż łapie ją za rękę, mówi wszystko o ich relacjach [WIDEO]

Patrycja | dnia: 15-01-2020 | skomentuj

Mina Melanii Trump, kiedy mąż łapie ją za rękę, mówi wszystko o ich relacjach [WIDEO]

sputniknews.com

Oceń


O tym, że Trumpowie mają poważny kryzys w związku rozpisywali się już wszyscy. Badacze głowili się nad tym, co oznaczają poszczególne postawy, które przybiera żona prezydenta USA. Wszystko to jednak było jedynie spekulacjami. Poważnie mówiono o tym, że Melania Trump musi być w związku bardzo nieszczęśliwa, kiedy Trump publicznie zapowiedział, że na prezent świąteczny ma dla żony piękną kartkę. Wszyscy dopatrywali się w tym braku szacunku do kobiety, która stoi u jego boku.

W poniedziałek jednak wydarzyło się coś, co spowodowało, że wszystkie te plotki nabrały mocy.

  Zobacz także  

Mowa o minie, jaką Melania zrobiła kiedy jej mąż po prostu złapał ją za rękę.

Melania Trump brzydzi się męża?

Już od  niemalże czterech lat jest prezydentem USA. Najbardziej będzie zapamiętany ze swoich kontrowersyjnych decyzji, a także z powodu bycia jednym z czterech prezydentów, których postawiono w stan oskarżenia. Przez wielu nazywany jest po prostu – złym człowiekiem.

Już wielokrotnie oberwało się Melanii za to, jaki jest jej mąż. Być może ona sama ma z nim problem? Potwierdzeniem tego, że źle dzieje się w ich małżeństwie, ma być to, co udało się uchwycić podczas meczu futbolu w Nowym Orleanie, jaki odbył się w poniedziałek.

Przed odśpiewaniem hymnu na boisku pojawiła się para prezydencka. Melania pięknie się uśmiechała, a Donald żywiołowo klaskał. W pewnym momencie podszedł do ukochanej, złapał ją za rękę… A resztę już musicie zobaczyć sami, bo tej miny nie da się opisać:
Dodaj komentarzPiotr 15-01-2020

Ma tupecik :)