Kim jest?

Melania Trump – pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Marta | dnia: 06-10-2020 | skomentuj

Melania Trump – pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

flickr.com

Oceń


Melania Trump, urodzona jako Melanija Knavs i znana też później jako Melania Knauss, to słowieńsko-amerykańska modelka. Pojawiała się na okładkach najważniejszych modowych pism, w tym „Vogue” i „Harper’s Baazar”. Od wielu lat jest żoną miliardera i obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Jako, że jest pierwszą damą USA, każdy jej krok pilnie śledzą media na całym świecie. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Melania Trump

Pełne imię i nazwisko: Melania Trump, dawniej Melanija Knavs
Data i miejsce urodzenia: 26 kwietnia 1970, Sevnica, Słowenia
Zawód: modelka
Partner: Donald Trump (2005-)
Dzieci: Barron Trump (2006)
Wzrost: 180 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @flotus

  Zobacz także  

Kariera

Melania Trump ukończyła Średnią Szkołę Projektowania i Fotografii. W wieku szesnastu lat została modelką i pozowała dla słoweńskiego fotografa Stane Jerko. Dwa lata później podpisała kontrakt z mediolańską agencją modelek. Później zaczęła pracować w Paryżu i zmieniła wtedy swoje nazwisko na Melania Knauss. Wkrótce zaczęła trafiać na okładki największych modowych pism, takich jak „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „In Style”, „Avenue” czy „New York Magazine”. W 2000 roku wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla brytyjskiej edycji magazynu „GQ”, która miała miejsce w prywatnym odrzutowcu Donalda Trumpa. W 2010 roku Melania rozpoczęła działalność biznesową i stworzyła autorską kolekcję biżuterii. Niedługo później wypuściła też własną linię kosmetyków. W 2017 roku została pierwszą damą Stanów Zjednoczonych.

Życie prywatne

Modelka swojego przyszłego męża Donalda Trumpa poznała w 1998 roku podczas imprezy Fashion Week. Trump był wtedy w separacji ze swoją drugą żoną, Marlą Maples. W 2005 roku Melania wzięła z nim ślub. Rok później urodził się ich syn, Barron.
Dodaj komentarz