Zobacz wideo!

Donald Trump poprosił żonę, aby się uśmiechnęła. Reakcja Melanii niepokoi

Patrycja | dnia: 04-06-2020 | skomentuj

Donald Trump poprosił żonę, aby się uśmiechnęła. Reakcja Melanii niepokoi

flickr.com

Oceń


Donald Trump już cztery lata jest prezydentem USA. Wiele osób się z nim nie zgadza, wiele krytykuje, ponieważ jest dość kontrowersyjny jak na głowę państwa. Wydaje się, że również jego żona nie do końca popiera to, co robi jej mąż. Dlaczego? Tak twierdzą specjaliści, którzy przyglądają się ich małżeństwu. Ponoć Pierwsza Dama, a dokładniej jej gesty i mimika twarzy, wiele mówią. To, co wydarzyło się podczas ich ostatniego wspólnego wystąpienia z pewnością nie uciszy plotek o kryzysie w ich małżeństwie. 

Donald i Melania Trump - kłopoty w małżeństwie? 

Prezydenta i jego żoną dzielą 24 lata. Wydaje się, że sporo, ale w USA szokuje to mniej ludzi niż w Polsce. Poza tym nie jest to reguła, że taka różnica wieku może sprawić, że związek będzie nieszczęśliwy albo się rozpadnie. Wiele wskazuje jednak na to, że w ich małżeństwie naprawdę nie dzieje się dobrze. Najnowsze nagranie tylko podsyciło te plotki. Co na nim było?

 

  Zobacz także  

Kilka dni temu prezydent i jego żona byli w sanktuarium św. Jana Pawła II w Waszyngtonie. Para złożyła wieńce, a następnie stanęła do zapozowania fotoreporterów. Stali blisko siebie, Melania miała jednak ciemne okulary, przez które nie było widać jej oczu. Jednak jej grymas wyrażał więcej niż tysiąc słów. Jej mąż za to był cały w skowronkach. W pewnym momencie poprosił żonę o to, aby się uśmiechnęła. Melania wykrzywiła usta w uśmiechu, po czym dosłownie po chwili… skrzywiła się. Całe zajście doskonale widać na nagraniu: 

Cóż… Jest to trochę niepokojące. Przypominamy, że to nie pierwszy raz. Już kilkakrotnie, w obecności fotoreporterów Melania pozwalała sobie np. na odrzucenie czułości męża lub strącenie jego dłoni ze swojego ciała. Jest również sztywna i wygląda, jakby chciała uciec. Co o tym sądzicie? 
Dodaj komentarz