Kim jest?

Katie Holmes – ukochana Batmana. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

Marta | dnia: 05-10-2020 | skomentuj

Katie Holmes – ukochana Batmana. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

wikipedia.org

Oceń


Katie Holmes to amerykańska aktorka, o której zrobiło się głośno za sprawą roli w serialu „Jezioro marzeń”. Popularność przyniósł jej również udział w takich produkcjach jak „Batman – Początek” czy „Córka prezydenta”. Była dwukrotnie nominowana do Saturna. Przez kilka lat była związana z Tomem Cruise’em, a ich burzliwe rozstanie pilnie śledziły media na całym świecie. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Katie Holmes

Pełne imię i nazwisko: Kate Noelle Holmes
Data i miejsce urodzenia: 18 grudnia 1978, Toledo, USA
Zawód: aktorka
Partner: Tom Cruise (2006-2012)
Dzieci: Suri Cruise (2006)
Wzrost: 175 cm
Waga: 54 kg
Instagram: @katieholmes212

  Zobacz także  

Kariera

Katie Holmes jako nastolatka uczęszczała do szkoły modelek. W 1996 roku podczas pokazu talentów w Nowym Jorku wykonała monolog z filmu „Zabić drozda”. Nagranie wysłano do szefa castingu filmu „Burza lodowa” i wkrótce Holmes otrzymała w nim rolę. Dwa lata później wystąpiła w serialu dla młodzieży „Jezioro marzeń”. Udział w serialu sprawił, że wkrótce aktorka zaczęła otrzymywać propozycje udziału w filmowych produkcjach, takich jak „Grzeczny świat” i „Go”. Przełomowy dla jej kariery okazał się 2000 rok, w którym otrzymała rolę w filmie „Cudowni chłopcy” z Michaelem Douglasem i Frances McDormand. Wkrótce zaczęła występować w kolejnych hollywoodzkich produkcjach, takich jak „Dotyk przeznaczenia”, „Córka prezydenta” czy „Jack i Jill”. Była dwukrotnie nominowana do Saturna - za role w filmach „Grzeczny świat” (1998) oraz „Batman-Początek” (2005).

Życie prywatne

Gwiazda w 2003 roku zaręczyła się z aktorem Chrisem Kleinem, z którym rozstała się dwa lata później. Po zakończeniu tego związku Holmes zaczęła się spotykać z Tomem Cruise’em, za którego wyszła w 2006 roku. W tym samym roku na świat przyszła na świat ich córka Suri. W 2012 roku aktorka złożyła pozew o rozwód – jako powód podała „różnice nie do pogodzenia”. W 2020 roku zaczęła byc widywana z Emilio Vitolo.
Dodaj komentarz