Kim jest jego wybranka?

Bradley Cooper zaczął spotykać się z popularną aktorką amerykańską?!

Redakcja PinkWall | 06-02-2020 | skomentuj

Bradley Cooper zaczął spotykać się z popularną aktorką amerykańską?!

purenetworth.com

Oceń


Bradley Cooper jakiś czas temu rozstał się z Iriną Shayk, z którą doczekał się dziecka. Rzekomo powodem rozstania miał być romans aktora z koleżanką z planu „Narodziny Gwiazdy” - Lady Gagą. Plotek tych nigdy nie potwierdzili, ale ponoć związek Coopera z modelką wisiał na włosku już długo przed tym, jak w mediach zaczęły krążyć informacje o romansie z kontrowersyjną piosenkarką. Teraz okazuje się, że Cooper znalazł swoje pocieszenie.
Według magazynu „New Weekly” - nową wybranką Coopera jest Katie Holmes.

Katie Holmes, tak jak on, również niedawno zakończyła swój związek z Jamiem Foxxem. Od tego czasu nie była z nikim widywana. Holmes ma za sobą również nieudane małżeństwo z aktorem – Tomem Cruisem, z którym doczekała się córki – Suri. Czy to faktycznie prawda, że para aktorów ma się ku sobie?

Jak para się poznała i dlaczego w mediach nadal brak jakichkolwiek ich wspólnych zdjęć? Czyżby postanowili się ukrywać? 

  Zobacz także  


Cooper spotyka się z Holmes?

Informator „New Weekly” twierdzi, że Cooper i Holmes mieszkają niedaleko siebie i kiedyś przypadkowo wpadli na siebie w lokalnej kawiarni. Wtedy też aktor poprosił Katie o to, aby podała mu swój numer. Źródło magazynu podaje, że Holmes opowiedziała o tym kilku znajomym i że nie spodziewała się, że mogłoby coś z tego wyniknąć.

Najwyraźniej czas wszystko zweryfikował i według informatora – para potajemnie się ze sobą spotyka. Ukrywają się, bo nie chcą, aby kolorowa prasa się o nich rozpisywała. 

Nikt im nie przeszkadza, a nawet ich nie rozpoznaje, są bardzo dyskretni. Tak im się to podoba. Na Manhattanie łatwo się ukryć, jeśli chcesz. Być może jest to łatwiejsze niż w Los Angeles

- podał informator.

Najwidoczniej są to początki romansu i pewnie jeszcze długo nie usłyszymy o tym, że para ma się ku sobie. Może kiedyś jednak postanowią to ogłosić? Jeśli się tak stanie – na pewno przeczytacie o tym u nas!
Dodaj komentarz