Kim jest?

Zosia Ślotała – popularna stylistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

Marta | dnia: 06-10-2020 | skomentuj

Zosia Ślotała – popularna stylistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Zosia Ślotała to polska celebrytka i stylistka. Zajmuje się między innymi personal shoppingiem oraz wizażem. Od dłuższego czasu uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Zrobiło się o niej głośno za sprawą związku z aktorem Borysem Szycem. Z kolei niedawno wyszła za Kamila Haidara, z którym ma dwoje dzieci. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Zosia Ślotała

Pełne imię i nazwisko: Zofia Maria Ślotała-Haidar
Data i miejsce urodzenia: 1 stycznia 1990, Warszawa
Zawód: stylistka, wizażystka
Partner: Kamil Haidar (2020-)
Dzieci: Rania Konstancja (2015), Leonard (2017)
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @miss_zi

  Zobacz także  

Kariera

Zosia Ślotała przez trzy lata studiowała w Istituto Europeo di Design we Włoszech. W Mediolanie założyła firmę My Milano, w ramach której oferowała klientom z Polski trasę po miejscowych sklepach. W mediach zrobiło się o niej głośno za sprawą jej związku z Borysem Szycem. Stało się to w 2012 roku, czyli w momencie, gdy aktor znajdował się w najlepszym okresie swojej kariery. Media plotkarskie pilnie wówczas śledziły życie pary oraz stylizacje Ślotały, nie tylko na różnych imprezach, ale także podczas prywatnych zajęć – między innymi w restauracjach i na zakupach. Po rozstaniu z Szycem celebrytka wciąż pojawiała się na imprezach branżowych, gdzie była chwalona za ciekawe stylizacje. Wkrótce została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu.

Życie prywatne

Po zakończeniu związku z Borysem Szycem pojawiały się plotki o kolejnych partnerach celebrytki. Media donosiły, że spotyka się między innymi z synem Maryli Rodowicz, Jędrzejem Dużyńskim. Później okazało się, że Ślotała jest związana z Kamilem Haidarem. W 2020 pobrali się. Mają dwoje dzieci – Ranię Konstancję (ur. 2015) oraz Leonarda (ur. 2017).
Dodaj komentarz