Niektórzy rezygnowali przez nią z pracy

Meghan Markle "nie potrafiła wyzbyć się hollywoodzkich nawyków"

Patrycja | dnia: 01-07-2020 | skomentuj

Meghan Markle "nie potrafiła wyzbyć się hollywoodzkich nawyków"

flickr.com

Oceń


Meghan Markle była jednym z najbardziej nielubianych członków rodziny królewskiej. Echa o tym, w jaki sposób się zachowywała nie cichną. W dodatku książka „Royals at War: The Untold Story of Harry and Meghan’s Shocking Split with the House of Windsor”, dolewa oliwy do ognia. Można z niej dowiedzieć się, że Meghan traktowała wszystkich z góry i nie potrafiła pozbyć się swoich „hollywoodzkich manier”. Jedna z kobiet, która pracowała w Pałacu - zrezygnowała właśnie przez Markle. 

Meghan Markle - nowe informacje 

Meghan Markle nie cieszy się dobrą opinią wśród Brytyjczyków, czego niejednokrotnie dowiedli. Odejście z rodziny królewskiej i przeprowadzka - przysporzyły jej jeszcze większej liczby wrogów. Co chwila docierają do mediów nowe informacje o tym, jaka była Markle. Okazuje się, że miała być opryskliwa i źle traktowała ludzi. 

 

  Zobacz także  

Dziennikarze Dylan Howard i Andy Tillet twierdzą, że jej temperament i hollywoodzkie zachowania doprowadzały ludzi do szału. Aktorka miała wstawać o piątek rano i bombardować pracowników wiadomościami: 

Meghan potrafi być trudna. Ma bardzo wysokie standardy i jest przyzwyczajona do pracy w aktorskim środowisku. Jednak w królewskim domu panują zupełnie inne standardy

Ponoć jej głównym celem było wspieranie charytatywne jak największej ilości organizacji. Jednak jej decyzje nie były do końca przemyślane i ważniejsza była „ilość, a nie jakość”. Jak pojawiło się w książce: 

To było zbyt pospieszne, bez odpowiedniego researchu

Oprócz tego można było dowiedzieć się, że jedna z wyższych rangą funkcjonariuszem królewskiej ochrony złożyła wypowiedzenie, ponieważ Markle wchodziła w jej kompetencję oraz ignorowała jej porady dotyczące ryzykownych sytuacji w tłumie. Jedno jest pewne - co chwilę będzie więcej informacji o Markle, co spowodowane jest książką, która dopiero co wyszła na rynek. 

Co sądzicie? 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane