Co można będzie tam znaleźć?

Biografia o Meghan Markle i księciu Harrym już niedługo będzie miała swoją premierę!

Patrycja | dnia: 21-05-2020 | skomentuj

Biografia o Meghan Markle i księciu Harrym już niedługo będzie miała swoją premierę!

flickr.com

Oceń


Życie Meghan Markle i księcia Harry’ego jest dla wielu czymś niezwykle interesującym. Nic dziwnego - w końcu tyle się u nich działo, tyle działo się wokół nich. Dzisiaj są już po wyjściu z rodziny królewskiej i starają się żyć normalnie, z dala od błysku fleszy. To wszystko może się jednak zmienić. W końcu niebawem ma wyjść książka o książęcej parze, z której będzie można wiele dowiedzieć się o tym, jacy są naprawdę i jak żyją. Znowu zrobiło się o tym głośno, ponieważ do sieci wyciekła okładka ich biografii. 

 

  Zobacz także  

Biografia Markle i księcia Harry’ego 

Premiera książki była zaplanowana na czerwiec, ale terminy nieco się przesunęły. Zaplanowano więc, że książka będzie miała swoją premierę 11 sierpnia. Na Amazonie można kupić książkę już dzisiaj, jej koszt to 20 funtów, a w sieci znalazło się zdjęcie okładki. 

Co znajdzie się w biografii? Ma tam być wiele różnych szczegółów i faktów, o których do tej pory nie mówiło się głośno. Autorami książki są Omidem Scobie - redaktor naczelny brytyjskiego „Harper’s Bazaar”, a także Carolyn Durand - dziennikarka magazynu „Elle”. Dziennikarze pracowali z Meghan Markle i księciem Harry przez cały czas tworzenia książki. Cała biografia ma mieć prawie 400 stron i mają się tam znaleźć informacje o romansie Meghan i Harry’ego, ich ślubie, tym co po nim, odejściu z rodziny królewskiej, a także jak im się samodzielnie żyje. 

Autorzy bardzo chcą pokazać jak naprawdę wygląda życie Harry’ego i Meghan. Jacy są naprawdę. Książka ma ukazać silną, zdecydowaną i odważną parę, która potrafi się sprzeciwić każdym zasadom, byle być szczęśliwymi. 

Będziecie chętni, aby to kupić i przeczytać? Czy to nieco odczaruje ich złą sławę? 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane