Uda im się odbudować relację?

Jarosław Bieniuk myśli o zaręczynach i ślubie z Martyną Gliwińską?

Redakcja PinkWall | 21-05-2020 | skomentuj

Jarosław Bieniuk myśli o zaręczynach i ślubie z Martyną Gliwińską?

AKPA

Oceń


W ostatnim czasie życie Jarosława Bieniuka nie oszczędzało. Zaledwie rok temu oskarżono go o gwałt, a kiedy już wydawało się, że wszystko się prostuje - Martyna Gliwińska ogłosiła, że jest z nim w ciąży i nie mówiła o jego osobie zbyt pochlebnie. Wskazywała, że zostawił ją samą i zupełnie się nie interesuje ich dzieckiem. Kiedy Kazik przyszedł na świat - wszystko się zmieniło. Według informacji, jakie ma magazyn „Rewia” - Bieniuk chce naprawić ten związek i zrobi wszystko, aby mieć pełną i szczęśliwą rodzinę. 

 

  Zobacz także  


Jarosław Bieniuk weźmie ślub z Gliwińską? 

Tygodnik „Rewia” podaje, że narodziny jego syna - Kazimierza - obudziły w nim jakąś chęć ustatkowania się i założenia pełnej, szczęśliwej rodziny. Piłkarz przedstawił już dzieciom ich brata i powiedział, że będzie kochał go tak samo, jak kocha je. Ponoć pojawił się u nich pomysł na wspólny wyjazd wakacyjny na Kaszuby, aby tam odbudowywać podupadłe relacje. Według tygodnika - mężczyzna planuje wspólne mieszkanie, a nawet zaręczyny i ślub. 

Plotki o tym, że para chce do siebie wrócić, pojawiły się jakiś czas temu, kiedy to Martyna Gliwińska na Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Bieniukiem i dziećmi. Następnie kolega Jarosława wyznał, że piłkarz bardzo chce wynagrodzić Martynie wszystko, co złe: 

Jarek stara się być dobrym ojcem. Wstyd mu za aferę z Sylwią Sz. i toczący się w tej sprawie proces. Gorączkowo myśli, jak nadrobić stracony czas i wynagrodzić Martynie wszystkie przykrości

Dobrze byłoby, gdyby udało im się znaleźć wspólny język! 
Dodaj komentarz