Kim jest?

Jarosław Bieniuk - ojciec na medal. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerki, dzieci

Patrycja | dnia: 17-01-2020 | skomentuj

Jarosław Bieniuk - ojciec na medal. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerki, dzieci

AKPA

Oceń


Jarosław Bieniuk to ostatnio gwiazda większości skandali. Jest jednak niesamowicie troskliwym ojcem i zawsze był zakochany po uszy w swojej wieloletniej partnerce. Był również świetnym piłkarzem. Nie wszyscy wiedzą dokładnie – kim jest Bieniuk? 

Wszystko o: Jarosław Bieniuk

Data i miejsce urodzenia: 4 czerwca 1979, Gdańsk
Zawód: piłkarz
Partnerka: Anna Przybylska (aż do jej śmierci)
Dzieci: Oliwia (2002), Szymon (2006), Jana (2011)
Wzrost: 192 cm
Waga: 83 kg
Instagram: @jaretpalmer

Kariera piłkarska

Rozpoczynał swoją karierę w Ogniwie Sopot, a następnie przeniósł się do Lechii Gdańsk. Grał również w Amiki Wronki. Później przeniósł się do Antalyaspor. W 2008 roku rozwiązał kontrakt z klubem, a następnie związał się Omonią Nikozja. Niestety po nieudanych testach medycznych rozwiązano kontrakt.
Wrócił więc do Polski – do Widzewa Łódź, a następnie znowu związał się z Lechią Gdańsk.

  Zobacz także  

Kariera reprezentacyjna

Występował w reprezentacji Polski przez sześć lat. Zadebiutował w meczu z Macedonią w 2003 roku. Rozegrał łącznie osiem spotkań i strzelił jedną bramkę.

Życie prywatne

Jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, która cierpliwie jeździła za nim za każdym razem, kiedy zmieniał klub. Doczekali się razem trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.
Po jej śmierci związał się Martyną Gliwińską, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz spodziewają się swojego pierwszego dziecka.
Dodaj komentarz