Kim jest?

Magdalena Boczarska - aktorka wielu twarzy. Wiek, waga, wzrost, Instagram, partner, dzieci

Redakcja PinkWall | 17-01-2020 | skomentuj

Magdalena Boczarska - aktorka wielu twarzy. Wiek, waga, wzrost, Instagram, partner, dzieci

AKPA

Oceń


Magdalena Boczarska jest piękną, charyzmatyczną aktorką, która potrafi się odnaleźć w absolutnie każdej roli. Doskonała jest zarówno jako kobieta piękna i rzucająca na kolana, jak i okropna harpia, która chce zniszczyć wszystko i wszystkich, dla osiągnięcia własnego celu. Dla roli da się nawet oszpecić. Kim jest Magdalena Boczarska?

Wszystko o: Magdalena Boczarska

Pełne imię i nazwisko: Magdalena Jadwiga Boczarska
Data i miejsce urodzenia: 12 grudnia 1978, Kraków
Zawód: aktorka
Partner: Mateusz Banasiuk
Dzieci: Henryk (2017)
Wzrost: 166 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @magda_boczarska

  Zobacz także  


Kariera

W trakcie studiów wystąpiła na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, w spektaklu „Rajski ogród” w roli Kobiety, za którą otrzymała nagrodę im. Mikołaja Grabowskiego. Po ukończeniu studiów debiutowała na scenie Teatru Nowego w Łodzi w sztuce „Kurka wodna”. Od tego czasu współpracowała m.in. z Teatrem Narodowym w Warszawie, teatrze Buffo, a także Carrousel Theater i Teatro Tatro.
Grała w takich filmach i serialach jak m.in. „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, „Testosteron”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Druga szansa” czy „Piłsudski”. 

Życie prywatne

Jest związana z aktorem Mateuszem Banasiukiem. Doczekała się z nim syna Henryka, który przyszedł na świat w 2017 roku, a dokładniej 17 grudnia.
Dodaj komentarz