Kim jest?

Magda Gessler - najpopularniejsza polska restauratorka. Mąż, dzieci, wiek, waga, wzrost, Instagram

Redakcja PinkWall | 17-01-2020 | skomentuj

Magda Gessler - najpopularniejsza polska restauratorka. Mąż, dzieci, wiek, waga, wzrost, Instagram

AKPA

Oceń


Magda Gessler to jedna z największych skandalistek w TVN. Rzuca talerzami, wywraca stoły i zmienia beznadziejne restauracje w najpyszniejsze miejsca na mapie Polski. Ma wiele ukrytych talentów i nie bierze jeńców. Kim tak naprawdę jest Magda Gessler, którą wszyscy tak kochają?

Wszystko o: Magda Gessler

Pełne imię i nazwisko: Magdalena Daria Gessler, z domu Ikonowicz
Data i miejsce urodzenia: 10 lipca 1953, Komorów
Zawód: restauratorka, malarka, osobowość telewizyjna
Mąż: Volkhart Muller (mąż od lat 80. XX w. do śmierci), Piotr Gessler, Waldemar Kozerawski
Dzieci: Lara Gessler, Tadeusz Muller
Wzrost: 171 cm
Waga: ok. 64 kg
Instagram: @magdagessler_official

Kariera

Magda Gessler przede wszystkim prowadzi swoje restauracje. Napisała trzy książki kucharskie – w 2005, 2007 i 2012 roku. Od 2010 roku pisze felietony w tygodniku „Wprost”, a od 2012 roku również w „Newsweek”. Prowadzi serwis internetowy SmakiZycia.pl.
Od 2010 roku prowadzi program „Kuchenne rewolucje”, a także jest prowadzącą programu „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. Jest także jurorką w programie „MasterChef”

  Zobacz także  


Pozostałe przedsięwzięcia

Zaprojektowała swoją własną kolekcję obrusów dla Fabryki Lnu Żyrardów, a także grę planszową „Kuchenny poker”. Wystąpiła gościnnie w kilku serialach. Promowała serial „Orange is the new black” w spocie dla polskiego Netflixa. Użyczyła również głosu jednej z postaci w filmie animowanym „Mniam!”.
Użyczała twarzy parówkom o nazwie „Besos”. Reklamuje również środki, które mają na celu ułatwiać uwalnianie gazów jelitowych i poprawiających perystaltykę jelit. 

Jest również malarką.

Życie prywatne

W latach 80. XX wieku związała się z Volkhartem Mullerem, za którego wyszła. Po jego śmierci w 1986 roku wyszła za Piotra Gesslera. Po podziale rodzinnej firmy – dostali oni restaurację „U Fukiera”. Jej obecnym życiowym partnerem jest Waldemar Kozerawski Ma dwójkę dzieci – Larę Gessler i Tadeusza Mullera.

W 2018 roku opowiedziała, że cierpi na paraliż nerwu trójdzielnego twarzy.
Dodaj komentarz