Rusza akcja #restauracjaDlaMagdy

To KONIEC "Kuchennych Rewolucji" jakie znamy!

Redakcja PinkWall | 05-02-2020 | skomentuj

To KONIEC "Kuchennych Rewolucji" jakie znamy!

AKPA

Oceń


Wiosna 2020 roku w TVN-ie znowu minie pod znakiem rzucania talerzami. Po raz 21. „Kuchenne rewolucje” pojawią się na antenie, a Gessler ponownie będzie jeździła po restauracjach, które położone są w różnych krańcach Polski, aby pomóc im odbić się od dna. To jednak koniec „Kuchennych rewolucji” jakie znamy i do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Wszystko za sprawą zmian, które postanowiła wprowadzić produkcja serialu.

Jakie to będą zmiany? Na pewno ucieszą się z nich wielcy fani programu – będą mieli bowiem wielki wpływ na to, co się tam wydarzy.

Inne „Kuchenne rewolucje”

10 lat – tyle właśnie trwa emisja popularnego programu TVN-u, dzięki któremu Magda Gessler stała się tak sławna. Już wielu Polaków zdążyło się dzięki niej nauczyć jak prowadzić restaurację i jak gotować, aby było smacznie i tak, by zapełniać całą salę gośćmi.
Już niejeden skandal mogliśmy oglądać w programie, już z niejednej sytuacji śmialiśmy się do rozpuku.

Producenci podali informacje, że program pojawi się ponownie na antenie 5 marca 2020 roku. Widzów czeka jednak spora zmiana w sposobie prowadzenia programu.

Zapowiedziano bowiem, że Gessler będzie dalej przeprowadzała reformę restauracji na terenie całej Polski. Odwiedzi lokale m.in. w Warszawie, Ustroniu czy Pile. Ale widzowie będą mieli znacznie większy udział w show – to oni będą mogli wskazywać lokal, który ma odwiedzić prowadząca. Wszystko rusza pod nazwą „#restauracjaDlaMagdy”.

  Zobacz także  


„#restauracjaDlaMagdy” - o co chodzi?

Dokładnie o to, o czym każdy myśli. Znacie restauracje, która wymaga interwencji Gessler, a jednocześnie nie została nigdy pokazana w programie? Możecie samodzielnie wezwać „pomoc” królowej w rzucaniu talerzami. Zawiedzeni lokalem widzowie będą musieli opisać to w publicznym koncie na mediach społecznościowych (Facebook, Instagram czy Twitter) i oznaczyć wszystko hasztagiem: #restauracjaDlaMagdy. Post powinien zawierać informacje na temat tego co nie podobało się w danym miejscu – może to być wystrój, obsługa, jakość jedzenia, obsługa. Należy również dodać zdjęcie lub film.

Produkcja zaś dokładnie przyjrzy się propozycjom widzów i wybierze miejsce, które Gessler odwiedzi jeszcze w tym sezonie, którego emisja wiosną w TVN!
Dodaj komentarz