Rodzina się powiększy?

Iwona Cichosz spodziewa się dziecka? "Jest w 4. miesiącu ciąży"

Redakcja PinkWall | 05-02-2020 | skomentuj

Iwona Cichosz spodziewa się dziecka? "Jest w 4. miesiącu ciąży"

AKPA

Oceń


Iwona Cichosz szerszej publiczności będzie znana ze swojego występu w programie „Taniec z gwiazdami”. Wszyscy zastanawiali się jak głuchoniema miss świata poradzi sobie na parkiecie. Okazało się, że w tańcu idzie jej doskonale i w finale przegrała jedynie z Natalią Szroeder. Po tym posypały się kolejne propozycje i teraz rudowłosa piękność ma szansę sprawdzić się w roli aktorki w serialu „Leśniczówka”. Kobieta nigdy nie ukrywała, że jednym z jej największych marzeń jest po prostu założyć rodzinę.

Wydaje się, że spełnienie tego marzenia jest już bardzo blisko. Najpierw cichy ślub z jej wybrankiem, a teraz „Rewia” informuje, że Cichosz spodziewa się dziecka.

Iwona Cichosz w ciąży?

W 2019 roku Cichosz wyszła za głuchoniemego Norwega, Trulsa Yggesthe’a. Mężczyzna specjalnie dla niej przeprowadził się do Polski, a nawet nauczył się polskiego języka migowego! Widać więc, że ma w nim ogromne wsparcie i że bardzo się kochają. Nic więc dziwnego, że brakowało im do pełni zadowolenia malutkiej pociechy.

  Zobacz także  


Jak informuje „Rewia” - gwiazda jest już w 4. miesiącu ciąży, więc jej marzenia o założeniu rodziny zaczynają się ziszczać.

Iwona jest w 4. miesiącu ciąży. Oboje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami

- powiedział informator- znajomy z otoczenia pary. Dodał również:

Iwona wierzy, że sobie ze wszystkim poradzi. W opiece nad maleństwem nie będzie sama, bo ma przecież przy sobie wiernego męża

Ponoć Cichosz poinformowała już produkcję serialu „Leśniczówka” o tym, że jest w ciąży i postanowiła, że póki co będzie pracowała normalnie, ale wkrótce chciałaby sobie zrobić krótką przerwę.

Jeśli to faktycznie prawda – gratulujemy!
Dodaj komentarz