Kim jest?

Anita Sokołowska - gwiazda "Przyjaciółek". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Redakcja PinkWall | 17-01-2020 | skomentuj

Anita Sokołowska - gwiazda "Przyjaciółek". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Piękna i charyzmatyczna, z bardzo kojącym głosem. Większość zapewne kojarzy ją z roli w „Na dobre i na złe”. Od tego czasu pojawia się w telewizji dużo częściej. Teraz można obserwować jej grę aktorską w serialu „Przyjaciółki”. Kim jest wspaniała Sokołowska?

Wszystko o: Anita Sokołowska

Data i miejsce urodzenia: 25 stycznia 1976, Lublin
Zawód: aktorka
Partner: Bartosz Frąckowiak
Dzieci: Antoni
Wzrost: 167 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @anita_sokolowskaa

Życiorys

Już jako dziecko interesowała się aktorstwem. W wieku 10 lat wystąpiła w przedstawieniu teatralnym. Ponad dekadę tańczyła również w Społecznym Ognisku Baletowym w rodzinnej miejscowości. Jest absolwentką PWSFTiT w Łodzi. Tuż po studiach zaczęła grać na deskach Teatru Nowego czy Teatru Zwierciadło, aż w końcu ulokowała swój talent w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.

  Zobacz także  


Kariera

Swoją przygodę zaczynała w teatrach, gdzie grała w wielu różnych sztukach. Swoją popularność zawdzięcza występowi w serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wcieliła się w postać Leny Starskiej. Obecnie można oglądać ją w serialu „Przyjaciółki”, gdzie wciela się w Zuzannę Markiewicz.
Niebawem będzie jej więcej na dużym ekranie.

Życie prywatne

Do 2009 roku była żoną fotografa – Rafała Malinowskiego. Później związała się z wicedyrektorem teatru w Bydgoszczy – Bartoszem Frąckowiakiem. Doczekała się z nim syna, który przyszedł na świat w 2013 roku.
Dodaj komentarz