Opowiedziała o nich w wywiadzie

Sia w zeszłym roku adoptowała dwóch chłopców. Ich wiek jest sporym zaskoczeniem

Redakcja PinkWall | 21-05-2020 | skomentuj

Sia w zeszłym roku adoptowała dwóch chłopców. Ich wiek jest sporym zaskoczeniem

flickr.com

Oceń


Sia to znana na świecie wokalistka i autorka tekstów. To ona odpowiadała za jedne z największych hitów takich gwiazd jak Rihanna, Pink czy Beyonce. Jednocześnie robi wielką furorę w świecie muzyki swoim własnym głosem i kompozycjami. O jej karierze można dowiedzieć się wiele, ale gwiazda niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. W najnowszym wywiadzie uchyliła jednak rąbka tajemniczości. Wyznała, że w zeszłym roku adoptowała dwóch chłopców i w ten sposób została mamą. 

 

  Zobacz także  


Sia o swoich synach 

Artystka zgodziła się ostatnio udzielić wywiadu, podczas którego wspomniała, że zaledwie rok temu została mamą. Adoptowała bowiem dwóch chłopców. Niedawno mieli oni urodziny i ich wiek może zaskoczyć: 

W ubiegłym roku adoptowałam dwóch synów. Obaj mieli po 18 lat, teraz mają po 19

- zdradziła Sia w rozmowie z „Sirius XM”. Artystka opowiedziała również jak chłopcy radzą sobie z domową izolacją: 

Obaj uważają, że to dość trudne. Ale obaj też zajmują się teraz rzeczami, które są dla nich dobre i pomocne

Gwiazda na razie nie zdecydowała się pokazać swoich synów, ale być może to się zmieni. Przypominamy jednocześnie, że wokalistka jest obecnie sama. W 2016 roku rozwiodła się ze swoim partnerem - Erikiem Langiem. Niedawno przyznała publicznie, że jest osobą biseksualną. Na razie wygląda na to, że jej serce nie jest zajęte, a sama gwiazda mówi otwarcie, że woli nie wchodzić teraz w żadne poważniejsze relacje i interesują ją raczej tymczasowe romanse. 

Niewątpliwie chłopcy jednak mają dobre życie z Australijską piosenkarką.  
Dodaj komentarz