Uda się uratować ich relacje?

Księżna Kate jest wściekła na Meghan? Czuje się przeciążona pracą

Marta | dnia: 28-05-2020 | skomentuj

Księżna Kate jest wściekła na Meghan? Czuje się przeciążona pracą

wikipedia.org

Oceń


Odejście Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej znacznie wpłynęło na życie jej pozostałych członków. Brytyjscy royalsi musieli nie tylko uporać się z nagłym wzrostem zainteresowania ze strony mediów, ale także z przeorganizowaniem panującego dotychczas porządku. Pełnienie obowiązków królewskich obecnie spadło przede wszystkim na Kate i Williama, którzy znaleźli się z tego powodu pod jeszcze większą presją. Jak donoszą brytyjskie media, szczególnie obciążona jest teraz Kate. Zdaniem magazynu „Tatler” księżna nie czuje się ostatnio najlepiej i narzeka na zbyt dużą ilość pracy oraz innych obowiązków.

  Zobacz także  

Odwzajemniona niechęć

Jak wiadomo, księżna Kate i Meghan nigdy za sobą specjalnie nie przepadały. Nieraz głośno było o ich konfliktach i chłodnych gestach okazywanych sobie podczas publicznych uroczystości. Jedno z pierwszych poważnych spięć pojawiło się już podczas przygotowań do ślubu Meghan – obie księżne pokłóciły się o to, czy druhny powinny nosić rajstopy na weselu. Wkrótce panna młoda postawiła na swoim, co z pewnością nie przysporzyło jej sympatii ze strony Kate. Sytuacja ta uległa jeszcze większemu pogorszeniu, gdy Meghan i Harry ogłosili, że chcą zrezygnować z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej. Informator magazynu „Tatler” podkreślił, że Kate jest zmęczona ciągłym zainteresowaniem mediów i koniecznością udawania przed poddanymi, że wszystko jest w porządku. Najbardziej jednak ciążą jej dodatkowe obowiązki:

Kate jest wściekła z powodu coraz większego obciążenia pracą. Oczywiście podczas wyjść uśmiecha się i ubiera stosownie do okazji, ale ma już tego dość. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko, jak dyrektor niejednej firmy, który musi być cały czas na pełnych obrotach, z tą różnicą, że ona nie możliwości, by od tak wziąć sobie urlop.

Jak widać, kontakty Meghan i Kate ulegają coraz większemu ochłodzeniu. Spodziewaliście się, że wykonywanie królewskich obowiązków może być tak trudnym zadaniem?
Dodaj komentarzArtykuły powiązane