Kibicowaliście im?

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska wygrały „Ameryka Express 2”. Co zrobiły z nagrodą?

Marta | dnia: 29-05-2020 | skomentuj

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska wygrały „Ameryka Express 2”. Co zrobiły z nagrodą?

AKPA

Oceń


Druga edycja programu „Ameryka Express” do końca budziła wielkie emocje. Nic w tym dziwnego – program jest obecnie jednym z najpopularniejszych tytułów, które ukazują się na antenie TVN. Tym razem o wygraną walczyli ze sobą: Paweł Deląg i Dariusz Lipka, bracia Collins, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Marcin Różalski i Bartosz Fabijański, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Iwona i Reggie Benjamin oraz Grażyna Wolszczak i Filip Sikora. Do finału ostatecznie przeszły trzy pary: bracia Collins, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska oraz Dariusz Lipka i Paweł Deląg.

  Zobacz także  

Zwyciężczynie show

Ostatecznie, drugą edycję „Ameryka Express” wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska. Zwycięstwo zapewniło im nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Obie panie od początku cieszyły się sympatią widzów, którą zaskarbiły sobie nie tylko dzięki swoim umiejętnościom, ale także okazywaniu wsparcia innym uczestnikom programu – jednym z takich koleżeńskich gestów było między innymi przekazanie przez nie swojego immunitetu Grażynie Wolszczak, dzięki czemu nie odpadała ona z rozgrywki. Okazuje się, że po wygraniu programu obie modelki zdobyły się na kolejny piękny gest. Postanowiły podzielić się ze swoimi rywalami częścią amuletów, które udało im się zdobyć w czasie zmagań na ekranie. Ponadto, Pisarek i Gajewska-Komorowska zdecydowały się przekazać 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Braci Collins. W rozmowie z Plejadą Karolina Pisarek powiedziała:

Zaraz po finale Zdecydowałyśmy się przekazać 10 tys. na fundację braci Collins, bo chciałyśmy podzielić się częścią swojej wygranej - zwieńczeniem tej najtrudniejszej przygody, jaką przyszło mi w życiu przeżyć. Bardzo zbliżyłyśmy się do braci, mogę powiedzieć, że staliśmy się przyjaciółmi (…). Fundacja Braci Collins wspiera m.in. działalności domów dziecka, ta działalność jest mi bardzo bliska.

Z pewnością Fundacja Braci Collins dobrze wykorzysta otrzymane pieniądze. Zajmuje się ona bowiem niesieniem pomocy najbardziej potrzebującym – ubogim rodzinom, podopiecznym domów dziecka, domów pomocy oraz hospicjów.
Dodaj komentarz