„The Sun” wyróżniło Polkę

Anna Lewandowska w zestawieniu najgorętszych WAGs!

Marta | dnia: 28-05-2020 | skomentuj

Anna Lewandowska w zestawieniu najgorętszych WAGs!

AKPA

Oceń


Nie jest tajemnicą, że piłkarze nieraz mają wyjątkowo piękne, a także utalentowane partnerki. W ostatnim czasie brytyjski dziennik „The Sun” postanowił bliżej przyjrzeć się wybrankom zawodników Bayernu Monachium i stworzyć zestawienie tych najpopularniejszych. Uwzględniono w nim nie tylko ich wygląd, ale przede wszystkim pasje oraz działalność zawodową. Wśród wymienionych przez dziennik partnerek gwiazd Bundesligi znalazła się między innymi Anna Lewandowska. Na internetowej stronie „The Sun” została przedstawiona jej sylwetka oraz dorobek. Brytyjscy dziennikarze nie omieszkali się więc wspomnieć o jej bogatej karierze sportowej.

  Zobacz także  

Wielki wkład w rozwój męża

Na stronie internetowej dziennika „The Sun” opublikowane zostało pełne zestawienie partnerek piłkarzy Bayernu Monachium. Brytyjscy dziennikarze dokładnie sprawdzili, czym na co dzień zajmują się ukochane zawodników. Pod uwagę brali zarówno ich działalność zawodową, jak i prowadzony na co dzień styl życia. Na wstępie możemy przeczytać:

Gwiazdy Bundesligi mają u boku dopingujące je partnerki: w tym wspaniałą dietetyczkę czy właścicielkę hotelu.

Okazuje się, że żona Roberta Lewandowskiego znalazła się na czele listy stworzonej przez „The Sun”. Wybór ten jest mocno uzasadniony z tego względu, że podobnie jak mąż, Anna Lewandowska zawodowo zajmuje się sportem. Jak wiadomo, w przeszłości była profesjonalną zawodniczką karate i odniosła w tej dziedzinie wiele sukcesów. Magazyn podkreślił także, że prowadzony przez nią zdrowy styl życia oraz obecna działalność - związana między innymi z marką produktów spożywczych Foods By Ann - wywarła wielki wpływ na rozwój Roberta:

Podobnie jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate. W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blog, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku.

Co ciekawe, w zestawieniu poza Lewandowską znalazła się również inna Polka – Katarzyna Lenhardt, która związała się z obrońcą Bayernu Monachium, Jeomem Boatengiem.
Dodaj komentarz